Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre többet veszekszünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többet veszekszünk a barátnőmmel de nem hajlandó megérteni, hogy nem akarom így folytatni ezt a kapcsolatot, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, már 1,5, 2 hónapja kimondtam neki, hogy vége, de nem hajlandó megérteni, azóta a kapcsolatból teljesen kiveszett a tisztelet, ha megkérem valamire úgy beszél velem mint egy kutyával, én is veszekszek vele, mert semmibe veszi a kéréseimet, amiket nyilván azért kérek tőle, hogy rendben és normálisan éljünk együtt.


Ez már nem megy.

De itt él velem, itt akar maradni nem tudom, nem akarom megalázni meg összetörni, de el kellene költöznie.


2013. dec. 1. 18:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves? Nem túl "érett" a viselkedése alapján. Bocs a szóért, nem akarom leszólni, de olyan mint egy elkényeztetett buta is liba.
2013. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

19 éves.

Lehet, hogy én kényeztettem el igazából... :/ Nagyon szép volt ez az egy év és gondolom beleszokott a kényelembe.

2013. dec. 1. 19:07
 23/26 A kérdező kommentje:

Az elején bármit mondtam megtette, és tudta, hogy azért mondom, hogy mindkettőnknek jó legyen. Ha megkértem valamire lelkiismeretesen úgy tette, legyen szó mondjuk arról, hogy beszéljen valakivel, vagy akármi.


Most meg... megy a saját feje után. Akkor menjen, mással, máshol. Nem akarom korlátozni a szabadságát de a jelenlegi helyzet káoszhoz fog vezetni, én még tanulok, anyámmal élek, még építem az életem.

2013. dec. 1. 19:09
 24/26 A kérdező kommentje:
Most pl azt hiszi, hogy ha összepakol helyrehozhat mindent. Mint a kisgyerek amikor rosszat tett. Ez a legrosszabb.
2013. dec. 1. 19:09
 25/26 A kérdező kommentje:
Néha tényleg nem tudom, hogy én vagyok-e a hibás, vagy ő.
2013. dec. 1. 19:27
 26/26 anonim ***** válasza:
esetleg próbálj meg átnyúlni felette. Gondolom ismered a szüleit(te ismered, feltéve ha normálisak), vagy ahol azelőtt lakott.
2013. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!