Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted létezhet ilyen pasi? Szerintetek átment a tesztemen?

Figyelt kérdés

Pasim elég jó pasi én meg elég duci nő vagyok, nem értem miért van velem ilyen jó pasi. Ezért leteszteltem, lehet nem szép dolog, de kíváncsi voltam rá.

Ezért egy nagyon csinos szexi ismerős lányt megkértem, hogy menjen oda edzeni, ahol a párom szokott és próbálja meg felszedni. Meg is próbálta, ezért teljesen ráment, mindent megpróbált, de a párom lerázta azzal hogy komoly kapcsolata van. Tényleg létezhet ilyen pasi??


2013. dec. 1. 18:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
fő a bizalom!
2013. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ettől még megcsalhat, csak pont az a csaj nem jött be neki.


Amúgy én is ilyen helyzetben vagyok, nem értem mit eszik rajtam a férjem, aki nagyon jó pasi...én meg....hagyjuk:)

Volt hogy ki akartak kezdeni vele, nem is egyszer. Az egyik csaj az esküvőnk előtt pár nappal aki amúgy a haverja is. Lekoptatta.

Meg azt is aki munka közben próbálkozott be nála.


De nem állok neki amúgy se ráküldeni valakit, mert szánalmas... ha akar úgyis megcsal. Amíg pedig nem ad rá okot, nem fog meginogni a bizalmam.


27/N

2013. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!