Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A korkülönbség sokat számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korkülönbség sokat számít? Valakinek van valami tapasztalata ebben a témában?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki sokkal idősebb, mint én, de mindig nagyon jól kijöttünk egymással. Sohasem volt közöttünk szoros kapcsolat, csak baráti. Mindig meg tud nevettetni, nagyon sok mindenben segített már eddig nekem. Beszéltem egy férfi ismerősömmel, és mondta, hogy szerinte az akarja, hogy megszerezzen valahogy. Először csak barátok leszünk, aztán azt is el fogja érni, hogy minél közelebbi kapcsolatunk legyen. Végül pedig eléri a célját, hogy összejöjjünk, csak idő kérdése. Nem tudom, hogy mit csináljak, legyen vele "szorosabb" kapcsolatom, vagy sem? Nagyon helyes srác, legszívesebben már összejöttem volna vele, csak a korkülönbség nagyon nagy. Szerintetek mit kéne csinálni? Sokat számít a korkülönbség? Bunkók kíméljenek meg. (bocsánat a hülye/értelmetlen megfogalmazásért, nem vagyok valami jó fogalmazó) :)
2013. dec. 1. 22:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
igen sokat számít. bár attól függ mennyi az a sok.
2013. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szia:)En 16voltam,amikor megismertem a parom aki 26volt.Szoval 10ev..,Mar 4eve egyutt vagyunk.Azt szoktak mondani,hogy baj a nagy korkulombseg,mivel majd kesobb jossz ra,hogy nem eltel blabla....Ha olyan a parod,hogy ha bulizni akarsz,es elmegy veled,mert nektek ugyis jo,vagy elmesz nelkule,es o nem szol erte,es persze a legfontosabb,ha megerted magad vele,akkor szerintem nem gaz:) Amugy en nem vagyok az a bulizos fajta,de ha egy evben egyszer ramjott,vagy vele menten,vagy a baratnoimmel,es o nem problemazott ezen:)
2013. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nekem azért kicsit több, mint 10 év....17 (tudom, hogy nagyon sok). Én egyáltalán nem vagyok bulizós fajta, nagyon ritka, hogy eljárok valahova..A fiú mindig azt mondja, hogy ne üljek otthon, hanem mozduljak ki, de én csak vele szeretnék menni bárhova, csak kicsit durva lenne az utcán sétálni, úgy, hogy közte 17 év van :)
2013. dec. 1. 23:05
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha azon agyalsz, hogy nagy a korkülönbség vagy nem, akkor nyilvánvalóan nem szereted. Ha szeretnéd, egyáltalán nem érdekelne a korkülönbség.
2013. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Es hany eves vagy?
2013. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Egyik lány ismerősöm 21 éves, és egy 67 éves fickója van :D


Na ez már sok, remélhetőleg nálatok kevesebb a korkülönbség...:)

2013. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nálam 20 év volt a legtöbb és nem az volt a probléma. Az zavart, hogy bankrabló. 28L
2013. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A korkülönbség fejben dől el, és nem a számokban. Hiszen lehet valaki 30-35 éves, ha gyerekes, éretlen és nincs semmi jövőképe, nem? Én 19 éves srác létemre "kavartam" egy 37 éves nővel. Egyáltalán nem nagyképűségből, vagy nagyzolásból mondom, egyszerűen arról van szó, hogy a gondolkodáson, és a felfogáson múlik az egész, nem azon, hogy ki mikor született.
2013. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez aranyos!!!!! Nem számít a korkülönbség!!!nekem is ez aproblémám irhatnál privibe:)
2013. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szexpartnernek simán jó lehetsz. Komoly kapcsolathoz már határeset.
2013. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!