Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A korkülönbség sokat számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korkülönbség sokat számít? Valakinek van valami tapasztalata ebben a témában?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki sokkal idősebb, mint én, de mindig nagyon jól kijöttünk egymással. Sohasem volt közöttünk szoros kapcsolat, csak baráti. Mindig meg tud nevettetni, nagyon sok mindenben segített már eddig nekem. Beszéltem egy férfi ismerősömmel, és mondta, hogy szerinte az akarja, hogy megszerezzen valahogy. Először csak barátok leszünk, aztán azt is el fogja érni, hogy minél közelebbi kapcsolatunk legyen. Végül pedig eléri a célját, hogy összejöjjünk, csak idő kérdése. Nem tudom, hogy mit csináljak, legyen vele "szorosabb" kapcsolatom, vagy sem? Nagyon helyes srác, legszívesebben már összejöttem volna vele, csak a korkülönbség nagyon nagy. Szerintetek mit kéne csinálni? Sokat számít a korkülönbség? Bunkók kíméljenek meg. (bocsánat a hülye/értelmetlen megfogalmazásért, nem vagyok valami jó fogalmazó) :)
2013. dec. 1. 22:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Én most 17 vagyok :)

Agyalok rajta, mert lehet, hogy ő nem is akarna többet szimpla barátságnál, de én teljesen odavagyok érte...:(

2013. dec. 1. 23:14
 12/22 anonim ***** válasza:

Gázos.


Gyerek vagy még hozzá!

A legtöbb esetben nem működik a dolog hossszútávon (bár biztos izgatja a tagot a friss pina), aki mást állít az hazudik!


Kivételek lehetnek, de nem gyakori.

2013. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

# 12/12

"Aki mást mondd az hazudik, gyerek vagy még hozzá..."

Te talán ilyen jól ismered a kérdezőt? Meg minden egyes fiatalkorút a világon, hogy ennyire biztos vagy benne, hogy mindenki más hazudik, aki nem a te véleményed osztja? Ez nevetséges, igenis léteznek érett gondolkodású kamaszok, bár sajnos ez egyre ritkább...

2013. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
17.Hat nem tudom.Ha O lenne az elso,akkor azt mondom,inkabb hagyd...Szerintem igy egy nagyon kicsit sok.Foleg,hogy te nem vagy biztos az o erzeseiben.2.voltam.
2013. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Még a 17 év korkülönbség is elmegy, de a TE 17 éved túl kevés.

Amúgy, ha ő meg nem akar igazán többet?????

2013. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Meg minden egyes fiatalkorút a világon, hogy ennyire biztos vagy benne, hogy mindenki más hazudik, aki nem a te véleményed osztja? Ez nevetséges, igenis léteznek érett gondolkodású kamaszok, bár sajnos ez egyre ritkább..."


Én nem olyan sokat láttam még....

2013. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi a rendes válaszokat. 17 éves korom ellenére viszonylag érettnek tartom magam, mert már nagyon sok mindent megtanultam az élettől, miután egyik szülőm sajnos meghalt. Szerelmi téren lehet, hogy még nem vagyok ennyire érett, ezért szeretném kikérni a TI tanácsaitokat, hogy mit csináljak.:)
2013. dec. 2. 11:43
 18/22 anonim ***** válasza:

Párom és köztem 15 év a korkülönbség és nagyon jól kijövünk, nem is érezhető. Viszont Te még nagyon fiatal vagy ehhez. Még csak tanulsz, utána a jövőn gondolkodni stb. Elég körülményes ez így. De ezt Neked kell tudnod, és Neked kell harcolnod esetleg a szüleiddel ha netán nem fogadnák el ezt a döntésedet...

Mi lassan 3 éve vagyunk együtt és szeretem a párom :)

25/L

2013. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Anyu szerintem nem szólna semmit sem, ha kialakulna valami...:)
2013. dec. 2. 17:27
 20/22 anonim ***** válasza:

Na számolgass, annak nincs sok helye az érzelmekben.

Nem úgy tűnik, mint egy ócska skalpvadász, szóval azt mondanám, hagyd a dolgokat a maguk útján...

2013. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!