Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A túlzott féltékenységen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlzott féltékenységen hogy tudok túltenni?

Figyelt kérdés

nagyon féltékeny vagyok szinte mindenkire akivel beszélget a párom! Tudom, hogy ez már nagyon beteges de nem tudok ellene tenni semmit. és úgy érzem, hogy ez egyre rosszabb lesz.

21/L


2013. dec. 2. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy semmi realitása a dolgoknak, szóval amikor "rád jön az öt perc", akkor próbálj erre gondolni. Idővel jobb lesz, gondolom nem vagytok régóta együtt.
2013. dec. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

több mint egy éve vagyunk együtt.

És ha rám jön a féltékenység egyre rosszabb lesz mert elkezdek kombinálni és szó szerint magamba beszélem, hogy tuti meg csal. (és még el is hiszem magamnak:D)

2013. dec. 2. 06:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Csináld csak, és a pasid megunja és kidob. És igaza lesz.


Tapasztalatból tudom, hogy nem lehet az ilyen beteges féltékenységet sokáig elviselni. Nekem az egyik exem volt ilyen.


Amúgy meg , mindenki magából indul ki...ez is tapasztalat az említett exemmel.


Vegyél erőt magadon, és ne hisztizz. Ha féltékenységet érzel, legalább ne mutasd ki a barátod felé, mert elege lesz egy idő után...írj naplót. Ha bármikor féltékenységet érzel, írd le. Mindig. Majd pár hónap múlva olvasd vissza. Rá fogsz jönni hogy szánalmas dolog.


Amúgy a féltékenység a bizalom hiánya. Minek vagy olyan pasival akiben nem bízol meg? Ezt nem értem.


És végső soron, ha akar, úgyis megcsal, hiába hisztériázol.


27/N

2013. dec. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is dobtam fél éves kapcsolatot azért mert egyszerűen nem bírtam, hogy mindenbe beleszólt a barátnőm.. Elmentem vásárolni és már akkor azt hitte valami nővel találkozok.. Beteg dolog.
2013. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez velem is pont így van sajnos...


#1 igen, ez a módszer nekem működött eddig, de már kevés, egyszerűen nem tudok ellene tenni


#3 "csináld csak" jó tanács... Ráadásul ez nem választás kérdése, nem csinálom, ha akarom, hanem jön magától

"ne hisztizz" "ne mutasd ki neki" attól még nem lesz semmi se jobb, az érzés ugyanúgy megvan, és nem (csak) a másikat, hanem engem emészt fel...

"a féltékenység a bizalom hiánya" ez igaz, de hogy miért vagyok vele? Talán mert szeretem? Egyébként van időszak amikor egyáltalán nem vagyok féltékeny, teljes mértékben megbízok benne...


#4 nem ez volt a kérdés, mindenki tudja hogy ez nem jó dolog, és csak rosszhoz vezet idővel... A kérdés, hogy hogy lehet ezen túljutni?


Egyébként én is már több mint egy éve vagyok együtt (másodjára) a barátnőmmel, az előző kapcsolatunk majdnem másfél évig tartott és a féltékenységem miatt lett vége

Hogy újra együtt vagyunk, mindent megpróbálok hogy működjön...


21/F

2013. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!