Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinte voltam a párommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte voltam a párommal és ezzel folyamatosan visszaél?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon megromlott a kapcsolatom a párommal hónapokig csak bántást lelki terrort kaptam tőle, mert nem voltam hajlandó akkor szexelni vele amikor akarta. A végére olyan súlyossá vált a helyzet, hogy havonta szexeltünk, de azt sem azért, mert megkívántam őt, hanem , mert nekem volt szükségem végre egy kis szeretetre. Ő persze kapott az alkalmon, nem is érdekelte, miért történik az aktus.

A lényeg annyi, hogy közöltem vele, hogy nekem tetszik az egyik kollegám és szexuálisan vonzódom hozzá. Na ez kiverte nála a biztosítékot. Pedig mindent elmondhattunk egymásnak a rossz korszak ellenére is. Ezzel viszont azóta is visszaél. Úgy érzem nem bízhatok meg benne többé. Nem azt mondtam neki, hogy megcsalom, sose tenném ezzel ő is tisztában van, mivel ütközik az elveimmel.

Mitévő legyek? Teljesen elvesztettem a bizalmat és a vágyat iránta, kiábrándultam belőle. Úgyèrzem nem tud lelkileg és érzelmileg velemtartani.



2013. dec. 2. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha "labirissá" tett akkor hagyd ott.

Női logika,mit vártál hogy jobb lesz ha elmondod neki hogy máshoz vonzódsz?

És ne hisztériázzál itt.

2013. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ez az őszinte beszélgetés elmondom mit érzek. Te nem értesz hozzá ez látszik. Mégis hogy értessem meg veled mit élek át ha nem szavakkal? Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.

Tisztán világosan leírtam mi a bajom, te ezt hisztinek érzed-> tehát legközelebb csak gondolni fogom a dolgokat és sértődötten fogok viselkedni, mivel kár beléd a szó.

Grat ezért viselkednek a nők úgy ahogy, a férfiakra kár időt és érzelmet pazarolni úgyse tudják értékelni vagy megérteni.

Ellene tenni még a világ minden kincséért se képesek...

2013. dec. 3. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!