Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te parod is ilyen?

Figyelt kérdés
Beleiszik minden közös üvegbe vagy flakonba, WC utan nem mos kezet, igy nyul elelmiszerhez, meztelenül vagy "egyszal-gatyaban" maszkal otthon, ebednel beleköhög az arcomba, a szemetes vödröt nem ismeri, hazimunkaban nem segit...ez normalis neki.
2013. dec. 3. 03:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
A párodat te választottad, ha nem tetszik nem kötelező együtt lenni vele. Nekem ha ilyen lenne a párom akkor nem lenne a párom már rég mert ez igénytelen, lusta emberre vall, olyan meg kinek kell?
2013. dec. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális dolog, rá van hagyva sok minden. Nevelni kell, mint egy gyereket.

Nálunk nem iszunk közösen, max ha kirándulunk és elfogy egyikünknek a vize, vagy utazáskor.

WC után mindig kezet mos, nincs kivétel.

Soha nem mászkál meztelenül, még egyedül sem.

Soha nem köhögne rám

Ha kell kiviszi a szemetest, porszívóz, port töröl és mos. A többi az én feladatom.

2013. dec. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Beleiszik az üvegekbe, ahogyan én is, szóval miért is zavarna?

Wc után előfordul, hogy nem mos kezet, de nálam is előfordul. És jééé, még mindig nem vagyok fertőző betegek, hanem teljesen egészségesek atomerős immunrendszerrel.

Igen, mászkál itthon egy szál gatyában, sőt meztelenül is. Ahogyan én is. Általában tavasztól őszig rendszeresen. És naponta többször óriásit szexelünk ilyenkor.

A házimunkában viszont nagyon sokat segít, kiveszi a részét a rendrakásban, takarításban, együtt főzünk kivétel nélkül mindig.

25/N

2013. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

- beleiszik az üvegbe

ketten lakunk, miért ne innánk egymás után? :O oké, ha valaki beteg, akkor nem, de amúgy mi a gond vele (ha csak ketten vagyunk, szülőknél természetesen nem)


- WC után nem mos kezet, így nyúl élelmiszerhez

Ilyet nem csinál


- Meztelenül vagy egy szál gatyában

Miért ne? Ha ketten laktok, megint nem értem, miért probléma. Az én párom nyáron végig egy boxerben volt. Engem nem zavar, jól néz ki, szeretem nézni. Én is lettem volna fehérneműben, csak én nem nézek ki jól...


-Ebédnél beleköhög az arcodba

Ezt azért megnézném...


- Szemetes vödör

ahol van, ott dobja el?? ez valamennyire téged is minősít, ha együtt laktok, hogy nem tudtad megtanítani...


- Házimunka

Meg kell kérni, mindent megcsinál, csak mosogatni nem szeret, illetve a vasalást nem bíznám rá

2013. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Az üvegbe beleiszunk egymás után, mivel csak mi 2-en használjuk, ennél "gusztustalanabb" dolgokat is csinálunk. :D Az, hogy meztelenül, vagy egy szál gatyában mászkál, az is teljesen rendben van, én is szeretek így lenni, ha ketten vagyunk. A többi nem igaz rá, ő nagyon házias, főz, takarít.
2013. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Hála égnek nem.
2013. dec. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Tica0121 ***** válasza:
Nem mindenben. A férjam gatyában van itthol, nem sok házimunkát végez és még 35 éves fejjel sem tudja, hogy hová kell rakni a szennyes ruhát, de engem nem zavar. Sokat dolgozik, hogy megteremtse az anyagi biztonságunkat és imádja a közös babánkat. Nem "akad" ki, ha nem csináltam meg valamit, pl nem takarítottam aznak, vagy nincs frissen főtt étel. De ha téged ennyire zavar, hogy a párod ilyen, akkor vagy beszéld meg vele, vagy ha végképp nem találtok rá megoldást, akkor szakítsatok.
2013. dec. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én párom nem ilyen. Ismeri a poharat, és az alapvető higiéniás szabályokat is. Nem gyűjti a szemetet, megvan annak is a helye, szerencsére a szemetes használatát is jól elsajátította. :D Viszont otthon szeret boxeralsóban lenni, de ebben nem látok semmi kivetnivalót, és általában ez is este fordul elő többet, amikor hazaér a munkából és elmegy fürdeni. Ha olyan lenne mint a te párod, akkor valószínűleg nem lennék vele együtt...
2013. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Te választottad, nem kötelező a pároddal élni, de milyen igaz a mondás, hogy lakva ismerjük meg a másikat!


1. Beleiszik minden közös üvegbe vagy flakonba

Itthon nem szoktunk, de ha megyünk valahova kocsival általában 1 inni való van nálunk és olyankor, de nem zavar minket. Amúgy meg ha mást eszünk akkor mindig megkóstoljuk a másik kajáját én pl mindig az övát, ebben nincs semmi kivetni valót.

2. WC utan nem mos kezet, igy nyul elelmiszerhez

Na ilyen nincs, wc után rögtön kezet mos, persze előfordul, hogy hajnalban ki botolkál wc-re és elfelejti, de reggel mindig kezet mos.

3. meztelenül vagy "egyszal-gatyaban" maszkal otthon

Szerintem ebben nincs semmi kivetni való, párom nyáron szeret abban lenni itthon, bár mi ketten élünk.

4. ebednel beleköhög az arcomba

Ilyen sincs nálunk, ez már parasztság ha valaki ilyet csinál.

5. a szemetes vödröt nem ismeri

Szerencsére ismeri a párom a szemetes.


Amúgy ha ennyire zavarnak a dolgai, akkor nem sok jövőt jósolok nektek sajnos!

2013. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
80%
Elég undorító párod van, hála az égnek a férjem mindenben az ellentéte.
2013. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!