Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te parod is ilyen?

Figyelt kérdés
Beleiszik minden közös üvegbe vagy flakonba, WC utan nem mos kezet, igy nyul elelmiszerhez, meztelenül vagy "egyszal-gatyaban" maszkal otthon, ebednel beleköhög az arcomba, a szemetes vödröt nem ismeri, hazimunkaban nem segit...ez normalis neki.
2013. dec. 3. 03:05
1 2 3
 21/28 Imola Ágnes ***** válasza:
Mi is iszunk egymás után, ezzel semmi bajom nincs. WC után kezet mos, az egy szál gatyában mászkálás nem zavar, meztelenül nem szoktunk, bár általában van rajta nadrág:P Nem köhög az arcomba, a szemetet legtöbb esetben ő viszi ki, segít takarítani...nekünk ez a normális.
2013. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
abba szerintem nincs semmi ha flakonba beleiszik mi szoktunk még a kaját is megeszi utánam de ő rendmániás kicsit idegesit is már mert engem hord le h én vagyok rendetlen pedig csak ő túl rendmániás a te pasid igénytelen görény kibas..ám rögtőn
2013. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat mindenkinek, mentek a zöld kezek.
2013. dec. 3. 11:23
 24/28 anonim ***** válasza:

Az én férjem beleiszik a közös üvegekbe, ahogy én is. Bár az energiaitalért morgok mert az amolyan "csak az enyém" típusú dolog. De persze adok neki:)


Szokott pucérkodni,sokat, főleg nyáron, és este, ha későn ér haza, leveszi a munkaruhát, és már nincs kedve az itthonit is felvenni, vagy meztelenül marad, vagy felveszi a fürdőköpenyt.

És Mindig mindketten meztelenül alszunk. Tegnap is jó volt, hogy ez így van, mert még bíbelődni kellett volna hogy a gatyáját lehúzzam....áhhh. Sokkal egyszerűbb és meglepőbb volt rögtön megerőszakolni:)


Hát igen a szemetest nem mindig találja meg, de azért többnyire jó fiú és kidobja. Amikor nem akkor én dobom ki a szemetet helyette is. Megteszem szívesen.


A házimunkában pedig szokott segíteni. Nem mintha nagyon igényelném , de jólesik, és nem akarom túlságosan elkényeztetni.:)


De te választottad. Elviseled, akkor mi a gond? Nem kötelező vele maradni, ha nem tudod elfogadni a hibáit.


27/N

2013. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem. Tud viselkedni.
2013. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ez kell neked? Lomtalanításkor tedd ki a többi szeméttel együtt.
2013. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az én párom ilyen:) De így fogadtam el... Ha idegesítenek ezek a dolgok hagyd el.
2013. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit eltúloztad ezt a leírást, nem?

ebédnél a köhögés az milyen? szépen odahajol hozzád, és köhög, vagy 1szer előfordult h hirtelen köhögnie kellett, és nem volt ideje odatenni a kezét, de akkor se pont az arcodba köhögött?

szemetesvödröt nem ismeri, gondolom arra gondolsz h 1 csokipapírt ott hagyott az íróasztalon, hát nagy ügy

házimunkában nem segít, de közben lehet h sokat dolgozik, és hullafárdtan hazaér,és akkor még takarítgasson?

2013. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!