Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk házasok a férjemmel, van két gyerekünk.

Az utóbbi időben egyre jobban hiányolom a férjemben az irántam való kedveskedéseit, tőrődését. Mikor szóvá teszem neki, közli, hogy ő egy férfi ő nem tud ilyet. Tudja mi kell nekem, de nem tudja megtenni. Miért?

Korábban nem tűnt fel ez nekem, ő sosem volt egy udvarlós tipus nem is kapok tőle semmit csak jelesebb napokon mint szülinap Karácsony. Mikor beteg vagyok és tényleg mozgásképtelen mindent ugyanúgy elvár tőlem mint egészségesen, bezzeg ha ő beteg akkor ki van halva és ápolgassam babusgassam, de én ezt nem kapom vissza. Nem szeret már? A szex terén meg én vagyok a kívánósabb ő nem mindig akarja. Én 36 éves vagyok ő 42. A korunkkal van gond? Velem van baj? Túl sokat akarok. Amúgy nagyon jó ember, sokat törődik a gyerekeinkkel. Nagyon sokat dolgozik későn jár haza, alig találkozunk hétköznap. Hétvégén meg a gyerekekkel vagyunk. Egymásra nincs semmi időnk, kértem is hogy vegyen ki egy nap szabit amit csak kettesben tőltünk de ezidáig nem történt meg.



#házasélet #relytelmei
2013. dec. 3. 08:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát ebbe nem tudok segíteni én 1 letört alak vagyok akinek tetszik 1 lány enyi
2014. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
mi lett?
2022. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!