Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit, akibe igazán szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Gyáva vagyok :( nem merem bevallani neki, hogy mit érzek, és már nagyon fáj hogy nem lehetek boldog vele, fáj a szerelem :(
2012. aug. 22. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajj ne legyél már ilyen.Lehet boldog lennél,ha lenne bátorságod lépni felé.
2012. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idővel. Foglald el magad valami mással.

most én is mondanám, hogy valld be neki de nem biztos, hogy ez a legjobb.

2012. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De, de, valld csak be, és vállald akármi is jön utána. Ezzel legalább megmutatod mennyire fontos neked, hogy ezt bevállaltad. Ez értékelendő.


Mi rosszabb lehetne már ennél, max összejön a dolog. Ha nem vallod be, akkor szerintem hülye vagy. És ezt mondanám, ha pl ismernélek és erről mesélnél csak így lazán a társaságnak (csak próbálom elképzelni a szituációt).


Szóval ez a óóó jaaj de fáj, áh ez hülyeség. VAGY ne mond meg akkor soha és éljetek tovább mint király jó barátok (ha egyáltalán azok vagytok),DE akkor ne bánkódj miatta!, vagy pedig akkor,, mond,, MEG!!!


Különben semmi okod nem lehet panaszkodni, ha meg se próbáltad, max annyi hogy óó miért nem én tetszem neki, már alapból hogy te még nem tettél semmit úgy. DE HÁT mily szerencse hogy ez orvosolható azzal hogy teszel valamit

2012. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!