Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után van még remény a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után van még remény a boldogságra?

Figyelt kérdés
Lassan 30 éves leszek és egyenlőre úgy néz ki romokban a párkapcsolatom.Már egyszer elpazaroltam 6 évet egy fiú miatt, aztán megtaláltam életem szerelmét. De úgy tűnik ezt is el tudom azzal rontani, hogy ő hirtelen haragú és makacs én meg ha segíteni próbálok akkor is elrontok mindent, mert ő másként érzékeli.Már lassan 5 éve együtt vagyunk, de úgy érzem nekem nem jár a boldogság.Ha beleszeretek valakibe, mindig elromlik és újra csak azt veszem észre, h. én küzdük a másikért de értem nem küzd senki. az elöző barátom csak érdekből volt velem, most meg egy gyönyörű családja van, és úgy érzem a mostani is így fog végződni. Elhagynak, megismernek valakit és boldogan élnek míg megnem halnak.Ezzel nem lenne semmi gond, ha én is végre boldog lehetnék valakivel.Félek h. kifutok az időből és nem lesz családom, szerető férj és gyerekek. Kezdek belefáradni a megpróbáltatásokba és fogalmam sincs mit tegyek.
2013. dec. 3. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
*egyelőre
2013. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5 éve vagy vele együtt, de csak most jöttek ki a problémák, és eddig minden teljesen rendben volt, álmaid kapcsolata volt igaz? nane.
2013. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem ne add fel. Lehet még nem találtad meg az igazit. Ami késik nem múlik csak hinni kell.:)
2013. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben, csak én fiú vagyok, 28 évesen érzem azt hogy eddig bárkivel voltam, mindig az lett a vége hogy szétmentünk, és az akit utánam választottak maguk mellé annak mindent megadnak, ezért jól elvannak. Érzem hogy kifutok az időből, ahogy te is írod, kiskoromban azt gondoltam hogy mostanra már vagy lesz családom, vagy legalább lesz valaki akivel tervezhetek, Kezdem feladni a reményt

28F

2013. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van.
2013. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze eddig is voltak problémák, de én így is szeretem. Sokban hasonlíunk, de amiben nem azok megnehezítik a kapcsolatot.Biztos vannak jobb emberek nála, de az érzéseket nem lehet irányítani. Én eltudnám képzelni vele az életem,a hibáival együtt, már ha ezt ő is így akarná.
2013. dec. 3. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen igazad van az érzéseket (SAJNOS!!!!!!!!!!) nem lehet írányítani!! megértelek csak erőt tudok Neked ajánlatni egyébként meg nem szabad föladni rajta hát gyerünk menni menni és ne add föl de tényleg én 30 vagyok és még sose volt senkim úgy hogy csak reménytelenül szerelmes na dehát ennyi! szurkolok!
2013. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Persze eddig is voltak problémák, de én így is szeretem."


köszönöm, nincs több kérdésem. problémákat kezelni kell, ha egyik fél nem hajlandó rá, tovább kell állni mihamarabb.

2013. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ésszel fel tudom fogni, mi lenne a helyes csak a lelkem nem elég erős, ami szintén hozzájárul ahhoz, h. most itt tartok.
2013. dec. 3. 18:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Hidd el oka van annak, hogy nem működnek a kapcsolatok.


Nem találtad meg még az igazit, aki ténylegesen passzolna hozzád. Idealizáltad az eddigi partnereidet, és nem tudtad a szerelmet félretéve, reálisan megítélni, valóban ők e a megfelelő társak számodra.


Ezért van az, hogy ha valami nem működik, hiába próbáltok megoldást keresni, megbeszélni, de nem megy, akkor tovább kell lépni. És nem évekig senyvedni a posványban!!!


Én pl többnyire hamar kiszúrtam, ha valami nem fog működni hosszú távon, ezért a korábbi 5 kapcsolatomból egyik sem tartott 1 évig se. A leghosszabb 10 hónapig. De már ott is beláttam a végén, hogy nincs értelme...így szakítottam.


Így tudtam elkerülni azt, hogy 3,4,5 stb éveket pocsékoljak el a kapcsolataimban, teljesen feleslegesen, ami a fiatalságomból menne el ugye.


Azáltal, hogy hamar érvágás áldozatai lettek a kezdetben, vagy kis idővel később rossznak tűnő kapcsolataim, nem vesztettem el sok időt.


Ezért ismerhettem meg a számomra igazi szerelmemet viszonylag korán. 24 évesen. 2 éve már házasok is vagyunk. Vele sose merültek fel kétségek, sem problémák, sem akadályok, sem semmi ilyesmi, mert passzolunk egymáshoz.


Ha jót akarsz magadnak, lépj ki a kapcsolatból, ha úgy érzed a másik nem tesz bele annyit, nem szeret téged, érdekből van veled stb....


Kemény dolog ez, de hosszabb távon megéri, mert így nem vesztesz annyi időt.


30 évesen még megtalálhatod az igazit, de ahhoz az kell, hogy MERJ kilépni a szar kapcsolatból, ha már mindent megtettél, de mégsem megy.


Amúgy van ismerősöm aki hasonlóan járt. Egyszerűen nem vette észre, hogy már régen ki kellett volna dobnia a pasiját, és akkor most nem itt tartana. Csak megszédítette, hogy be lett ígérve neki a többmilliós lagzi, 30 évesen a gyerek...stb, de őszintén... 5 és fél év alatt még az összeköltözésig sem jutottak el. A srác teljesen nyilvánvalóan nem akart elköteleződni, csak hitegette a lányt. Meg voltak más dolgok is...ami miatt alapból nem jöttem volna össze ilyen pasival (szteroidozott), plusz a szülei nyakán élősködött...puszta kényelemből nem dolgozott a kapcsolatuk első 5 éve alatt, mert kényelmesebb volt, hogy az anyja kiszolgálta, az apja pénzelte... és végül még ő csalta meg ám a lányt!!!


Ha csak kicsit is kinyitja a szemét a csaj, nem vesztett volna el 5 és fél évet a fiatalságából, nem lenne 28 évesen egyedül...mert sokkal több ideje lett volna ismerkedni. És ahogy az ember idősödik, csak nehezebb lesz ez a dolog.


Bár nem lehetetlen!


27/N

2013. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!