Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhet olyankor a barátommal, amiután ha hazajön, nem is szeret? Szóval láthatóan meg van változva.

Figyelt kérdés

ő azt mondja üzletelgetni megy el a haverjaival, amúgy anno mindig vitt is magával, néha még most is hív, hogy hiányolnak a haverok, stb, csak én beleuntam, mostanában nem járok kel vele(dolgozom, éjszaka aludnom kell, szóval nem érek rá).

de mindig azt veszem észre, hogy: alapból olyanok vagyunk (enyhe túlzással)mint ádám és éva, de amikor így elmegy, utána hazajön(3 nap, 1hét), gúnyolódik velem, vagy keres olyat, amiben kiröhög, szóval nem szeret, totális kiábrándultságot látok rajta.


ez miből jöhet?


2013. dec. 4. 00:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

én is gondoltam már nőre, mert a szexet is hanyagolta, arra amikor rákérdeztem azt mondta, számára nem a szex a legfontosabb.


csak azért nem vagyok harmadikról meggyőződve, mert mostanában, olyan "kihalt" helyen élünk, utolsó kis falukban, meg a haverokkal is mikor eljárkáltam, látván egyiknek sincs bnője, szóval ők nem azok a csajozós kör. diszkókba, pubokba abszolut nem járnak a bandázások, sörözések, ilyesmi kimerülnek parkolós összejövetelekben, meg egymásnál otthon, nyáron tópartra járkáltunk, meg ilyesmi, sokszor olyan érzésem is van, mintha én lennék az egyetlen nő, pláne, hogy a haverjai is nálam próbálkoznak be, ahelyett, hogy keresnének mást.

2013. dec. 4. 14:51
 12/12 A kérdező kommentje:

én most azon vagyok, hogy megvárom amíg elintézi, amivel tartozik, addig csupa szív leszek, de utána repül.

ezt a viselkedést valahogy nem tudom abszolut tolerálni.

csak próbáltam volna biztos lenni a döntésem helyességében, mert ha pl srácokkal megesik néha, hogy haveri szellemiséggel elszállnak maguktól, tehát amikor az idióta barátai fontosabbak, az még valahol nem szakítóok, mert egy idő és úgy is magukhoz térnek.

de ha nőről van szó, repül. de akkor meg azt nem értem amúgy miért nem fogja magát, pakolja akkor el a cuccait és hajrá?

2013. dec. 4. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!