Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes folytatni? Csak a szexre kellek neki? 19/F 17/L

Figyelt kérdés

10 honapja jarok a baratommal, tavkapcsolat. 1200 km van koztunk, 1 havonta talalkozunk. Aprilisban koltozne hozzam, komolyak a terveink. Nagyon durvan veszekedunk mostanaban, azzal probalunk fajdalmat okozni a masiknak, ami tudjuk, hogy gyengen erinti. O mindig engem hibaztat, en Ot. Atbeszeltuk mar sokszor, hogy valtoztassunk, de amikor elkezdodik a veszekedes akkor senki nincs tekintettel erre. Mas lanyokkal fenyeget, hogy szervezzek be harmasba egy nagymellu szoket, mondanom se kell, hogy mennyire rosszul esett. Nem gondolta komolyan, de azert megis eleg durva volt. En is kiallok magamert, nem hagyom annyiban. Ma azt mondta, hogy lefekszek vele es szakit (meg nem volt alkalmunk a szexre egeszsegugyi okok miatt), addig turi a viselkedesemet(szerinte mindig en vagyok a hibas, az en saram meg az is, ha ok nelkul hisztizik) Elhord minden k****nak, de ha egyutt vagyunk akkor tokeletes minden, kiegeszitjuk egymast.

Erdemes folytatni? Nagyon szeretem.


2013. dec. 4. 13:13
1 2
 1/11 GentLnazi ***** válasza:
100%

Az ember ostoba élőlény és sajnos nincs alsó határ,azzal ,hogy ez a kérdés megfogalmazodott benned és ide írtad azt jelenti ,hogy vele akarsz maradni,de reméled itt meggyőznek,hogy mi a jo neked....

Ülj le beszélni vele,ha nem megy nem kell erőltetni ,bár az emberek többsége ragaszkodik a társhoz és biztonsághoz,félnek a magánytól.

2013. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én kivágnám, de te elég hülyének tűnsz ahhoz, hogy hagyd magad kihasználni.
2013. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Összeköltözés? Nektek még iskolában lenne a helyetek!Amúgy a történetedből kiindulva ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van! Ha a lányom lennél, lebeszélnélek róla!
2013. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ugy koltozunk ossze, hogy egy faluban fogunk lakni. Nem egy lakasban..
2013. dec. 4. 13:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem. Nem érdemes folytatni.

Mit szeretsz benne egyáltalán?

2013. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet bármilyen hiszti, veszekedhetünk akárhogy, de ha az én párom ilyeneket vágna a fejemhez, akkor biztos vagyok benne, hogy ott véget érne a 11 éves kapcsolatunk.

Az ember, ha dühös, mond ki meggondolatlanul dolgokat, de az, amiket ő mond, az nem fér bele ebbe a kategóriába... Nem is értem, hogy mit vársz. Az ilyen ember nem tisztel, te sem őt, ha hasonlóan hozzávágod azt, amivel tudod, hogy bántod. Mert hiába vagyok mérges a másikra, szeretem annyira, hogy nem akarom kész akarva megbántani. Vagy nagyon gyerekek vagytok még, és azt sem tudjátok, hogy kell egy normális kapcsolatnak működnie, vagy egyszerűen ilyen a természetetek, akkor viszont megérdemlitek egymást.

Ő nem fog változni, akárhányszor beszélsz vele, mint ahogy te sem fogsz.


29/n

2013. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én hagynám a dolgot, ha már az elején ilyen dolgokon veszekedtek nem hiszem, hogy a későbbiekben javulni fog.
2013. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem vagyok meglepődve, hogy te is egy ekkora gyökérért vagy oda?
2013. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat.
2013. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok rossz után,nem sok értelme lenen folytatni kapcsolatot,mer ezt nehezen tudod helyre hozni. 19/F
2013. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!