Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a baratnömet es szerelmes vagyok a szeretömbe! Nagyon bonyolult helyzetbe kerültem es erdekelnenek a meglatasaitok?

Figyelt kérdés

Miota volt jegyesemmel szetmentünk es masnak szült gyermeket, nem igazan vagyok önmagam (mar 3 eve).


Alig ket hettel a szakitas utan, mondhatni felszedett a mostani parom. Az alomnö! Topmodel külsö, müvelt, kreativ, fantsztikus (enyemhez hasonloan beteg) humorral, megbizhato, konyhatünder es meg sorolhatnam. 10/10-es! A fiu baratai közül a felük a fel karjukat es herejüket is odaadnak erte. Es ö fülig szerelmes belem! Meg akkor is, ha nem az a nyalas/romantikus alak. Elete szerelme vagyok... mint ahogy a volt menyasszonyom volt szamomra.

Viszont egy jo ideje hianyzik a szenvedely az együttleteinkböl. Föleg a stressz miatt, de ami a mennyiseget illeti is joval nagyobb az igenyem, mint neki.


Mashol potoltam. Többször es több lannyal. Viszont nemreg megismerkedtem egy lanyt, hihetetlen szexualis kisugarzassal. Az elejen meg vissza akartam fogni magam, de teny, hogy nem alltam tul sokaig ellen a kisertesnek. Es szinte az elsö alkalommal, amikor csak kettesben voltunk, hagytam magam elcsabitani es több oran at eszmeletlenül ... Ugy ereztem, eletemben nem elegültem meg ki ennyire. A lany hihetetlenül vad, perverz es mar az elsö alkalommal hihetetlenül harmonizaltunk - miközben majtnem szetszedtük a helyseget.


Termeszetesen ujra talalkoztunk. Hamarosan bekövetkezett, ami a viszonyaim veget szokta jelenteni: "Igy nem birom tovabb! Tudom, teged akarlak, hogy csakis az enyem legyel! Nem akartam, de beled szerettem stb..." Ilyenkor be szoktam fejezni. De most nem. Nem csak azert, mert epikus a szex vele.


Ezen kivül eleg hibbant a csajszi, van egy tünderi kislanya, aki valamiert imad engem es erzelmileg is közelebb kerültem hozzajuk, mint szerettem volna. A szeretöm a megismerkedesünk körülmenyei ellenere parkapcsolatot akar velem, es legalabbis sajat allitasa szerint meg tudna bizni bennem, hiszen ha mindent megkapok töle, nem lenne okom mashol keresni...


Ugy latom, tudnek es szeretnek hüseges lenni, de jelenleg nem vagyok lelkileg eleg erös, hogy ellenalljak a kisertesnek. A baratnöm tökeletes feleseg es csaladanya lenne... csak a szenvedelyesseg hianyozna. A szeretömet meg nem ismerem elegge, de annak ellenere, hogy neki is jelenleg minden összejött, es annak ellenere, hogy mondogatja, hogy többet akar, tavolsagot tart erzelmileg, mert nem szeretne serülni... Marpedig, ha nem döntök mellete, fog! A baratnöm meg összetörne, ha elhagynam-ahogy en is, amikor szakitottam jegyesemmel...meg akkor is, ha ezt senki nem latta rajtam es par nap elteltevel ujra parkapcsolatban talaltam magam. Hozza tartozik, hogy csaladom is imadja es az ö csaladja szinte csaladtagkent kezel. Tudom kezelni a sajat fajdalmamat, de azt nem, amikor masoknak okozok! Legszivesebben kolostorba vonulnek... de tudom, hogy max. 3 nap utan az apacakat füznem...


Termeszetesen lehet itelkezni, de akkor kerek melle ertelmes tanacsot is!



2013. dec. 5. 11:35
1 2 3 4 5
 31/47 tunderoza ***** válasza:

Ez a kihasznalas Uraim!

azert maradni valakivel,mert mindent teljesit ami neked kell!Ennyire erovel anyukatokkal is elhetnetek,mert biztos remekul a gondotokat viseli tovabbra is.Es nyilvan szeretitek is.Csakhogy az ember normalisan akkor jar valakivel ha szerelmes,nem pedig ha szereti.Hagyj idot magadnak kerdezo,es legokosabb az lenne,ha egy kicsit mindket notol kulon tudnal menni.Bar az ilyen helyzetekbol gyakran egy harmadik kerul ki "gyozteskent"

2013. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

a szeretetnek is vannak fajtái.


papám mindig azt mondta: a szerelem elmúlik de a szeretet megmarad örökre.


ebben van a legnagyobb igazság szerintem

2013. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Tunderoza, azt hiszem a legtöbb dolot/indítékot/szándékot, amin kiakadsz, csak Te költöd hozzá a történethez, igazából nincsenek is ott (ezt hívják "vetítés"-nek), megkockáztatom, még csak nem is gondolt rá senki sem. Ezen kívül kevered a fogalmakat is.

Ismerek ilyet személyesen is. Nem lehet könnyű Veled

ahogy a 32. válaszoló is mondta, a szeretetnek több fajtája van. Egyszerűen biológiailag képtelenség folyamaposan szenvedélyesen s lángolón szerelmesnek lenni.

2013. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 tunderoza ***** válasza:
Nyilvan az a normalis,ha elvesz felesegul egy not akit mar csak szeret,es nem szerelmes bele.Nem keverem a fogalmakat!Csak egy idejekoran ellaposodott kapcsolatra epiteni egy eletet nem lehet.Barmennyire is szimpatikus nektek a 10/10es no,es antipatikus a csabito.118.eve hogy a szexualis kapcsolatom jo a ferjemmel-ezert nem valtam meg el!De ha mar az elejen az is unalmas lett volna,mar reg odebbaltunk volna mindketten:(
2013. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Na jó Tunderoza.. akkor most olvasd el az előző kommentjeidet. Talán észreveszed az ellentmondásokat saját magaddal (pl a 118. éve tartó szexuális KIHASZNÁLÁSról, HŰSÉGről..).

Itt megint csak nem a szimpátiáról szólt a dolog, ezt is csak te raktad hozzá, és vetíted rá a többiekre. Egyébként a kérdés sem úgy hangzott, hogy "nektek melyik a szimpatikusabb", így nem is erről szóltak a válaszok -aki negatív dolgot írt, az sem a csábítónak címezte.


Na de eltértünk a tárgytól, és ez a kötekedés/diskurzus már nem viszi előbbre a dolgokat.

Tiszteletem

2013. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 tunderoza ***** válasza:

Hoopsz!Tényleg egy 100 évecskével elìrtam az éveket:)De fogadd el hogy nem lehet minden ember egy véleményen.Ez egy ilyen fòrum,ahol több szempontbòl vitatunk meg helyzeteket.

Ne akadj ki azon ha valaki teljesrn màs véleményen van.A kérdezőnknek ùgyis a sajàt érzése szerint kell dőntenie.Még akkor is fenntart.om a véleményemet,ha mindenki màs az ellenkezőjét gondolja.

2013. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tovabbi valaszokat is.


Aki fogadast kötött: Valoban egy het sem telt el, mig ujra kikötöttem szeretöm agyaban.


Ezen kivül atbeszelgettünk egy egesz ejszakat, ami szinten jo volt, mert volt alkalmam megbizonyosodni arrol, hogy emberileg tenyleg nem müködne köztünk. Ami sajat magamban idegesit, az benne is megvan, amik szamomra fontos tulajdonsagog, hogy valaki a tarsam legyen, szamara nem birnak akkora jelentöseggel.


Persze szegyellem, hogy nem tudtam ellenallni csabitasanak, de örülök, hogy megszabadultam a "mi lett volna, ha..." gondolattol.



Hogy mi lesz a parkapcsolatombol? Nem tudom! Elöfordul, hogy valamikor feny derül kalandjaimra, de az is lehet, hogy nem. Amin nem tudok valtoztatni vagy befolyasolni, azon nem is töröm a fejemet. Amin viszont tudok valtoztatni, azon fogok! Elgondolkodtam azon, hogy vajon en mennyire vagyok 10/10-es a baratnöm szamara? Szerintem, van mit javitanom.

Mielött veget vetnek a kapcsolatnak, megprobalok mindent elkövetni boldogsagunk erdekeben. Ha nem müködik, hat nem... De erdemes küzdeni erte... megerdemli! Nagyon furcsa, de a szeretömmel valo hosszu beszelgetes utan ugy ereztem, mintha erzelmeim a baratnöm irant felerösödnenek. Es talan kivalthatom en benne azt a szenvedelyt, amire vagyom...

2013. dec. 17. 12:01
 38/47 tunderoza ***** válasza:

Kedves Kérdező.

Most ugyanezt a beszélgetést tedd meg a baràtnőddel is!Gondold végig mi nem műkődik benned ami eltàvolìt tőled.Most kielégültél a szeretődnél de hidd el,mégegy hét ès megint vàgysz majd rá,hogy vele legyél,és nem fog érdekelni miben különböztök:(

Szomorù tény.Nincs megoldàs egyenlőre,vàrnod kell amég ráunsz a szeretődre.Talán a hètköznapjaid unalmasak azért keresed az izgalmakat.De lehet hogy csak ilyen alkat vagy.Ne gyűlöld magad azért mert nem találod az utadat!:)

2013. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 tunderoza ***** válasza:
Ne hallgass az erkölcs-csőszökre!A szeretet az ismerrtlenből és a megismerhetetlenből táplálkozik.Ezért is lehet vonzòbb a szeretőd a tökéletes nőnél.Nem tudom a valòs vàlaszt sajnos én sem...
2013. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

Először is bocsánat, de egy hatalmas tasni a fejedre: Miért várod meg minden egyes kalandodnál azt, hogy beléd szeressenek? Kicsit önigazolás, és önépítésnek tűnik.

Másodszor is: Elgondolkodtató, hogy a barátnőd már most elhidegült tőled. Ennek egyik oka lehet az, hogy már nem tud úgy nézni rád, mint férfira, hiszen többször is megaláztad, és ezen már nem nagyon fogsz tudni változtatni, viszont önmagában nem bízik eléggé, emiatt nem mer keresni és találni egy olyat, akiben megbízhat.

Ha már most hideg feléd, akkor mi lesz később? És a nagy kérdés meddig fogod bírni? Mert még (gondolom) fiatalok vagytok, de 10 év múlva mi lesz? Értem egy gyerek esetleg még feldobhatja a helyzetet, de ő is kirepül és akkor kripta élet lesz?

A szeretőd viszont már kicsivel érettebb, tapasztaltabb. Gyereke van, tehát minden olyannal rendelkezik, amivel a barátnőd is (főz), és még mindig ég benne a tűz. Ő már bizonyított abban, amiben a barátnőd (még) nem, és 50-50% az esélye, hogy vagy jó feleség lesz, vagy nem...

Az, hogy a család mit gondol rólad és viszont nem oszt nem szoroz, te leszel vele hosszabb távon,te élsz majd vele (ideálisabb esetben saját családot alakítva). A kérdés az, hogy a barátnőd önmagában (a távolságtartásával együtt, ÉS MÉG MINDIG FIATAL, MI LESZ KÉSŐBB?)ki tudná elégíteni, azt amit MÁR MOST NEM KAPSZ MEG.

A barátnőd belenézne a szemedbe és azt látná, aminek te szeretnéd hogy lásson, akkor kimutatná az érzéseit, nem lenne oka magában tartani.

Gondolom már úgy sem olvasod el a válaszom, és nem is fogod megfogadni, de magadnak kéne időt adni. És akár rossz-akár nem, de neked most nem a barátnőd mellett lenne a helyed. Ha komolyan gondolod a kolostoros részt, hogy ott sem fognád vissza magad, akkor ebben az esetben neked most nem kapcsolatra van szükséged, hanem kiélni magad, vagy megtalálni önmagad.

Viszont ezt már a barátnőd mellett nem fogod. Már akkora szakadék van köztetek, a megcsalásaid miatt is és a különböző igények miatt is, hogy nem fogjátok sosem betömni véglegesen. Igeig óráig esetleg, de az mind felszínes lesz és képlékeny. Te pedig tovább fogsz sodródni az alkalmi és titkos kapcsolataidba. :/ :(

2014. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!