Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés, szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés, szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A párommal már egy ideje együtt vagyunk és mivel még mind a ketten a szüleinknél lakunk,azt szeretné ha odaköltöznék hozzájuk mivel a kapcsolatom az apámmal már nagyon megromlott.

Én inkább külön házba költöznék,de tudom hogy erre most nincs keret mert én is részmunka idős állást vállalok a tanulás mellett,Ő pedig főállásban dolhozik.

Megvallom,félek az összeköltözéstől,így már 6-an élnénk egy nagy házban.

Szerintetek ez gondot fog jelenteni?

Ha valakinek van tapasztalata az kérem írjon

Köszönöm

20L/23F



2013. dec. 5. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom ő hívogat téged annyira, a szülein nem bizti, hogy szívesen látnának hatodikként pláne, szóval korai aggódni
2013. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A párom már megbeszélte ezt a szüleivel és nem volt semmi gond,csak annyit kértek hogy mindketten szálljunk be a rezsibe.
2013. dec. 5. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a szülökkel jól megvagy, másrészt tisztázott, hogy mennyit fizetsz be a háztartásba, ha ott élsz, illetve hogy lenne-e lehetöségetek a magánéletre, akkor esetleg.


De általában az ilyen összeköltözés a szülökhöz rengeteg problémát okoz, mert ök vannak otthon (amiben igazuk is van), ezért sok mindent elvárnak meg egy csomó dolognak úgy kell lennie, ahogy ök megszokták, a fiataloknak meg más igényeik és elképzeléseik vannak, a konfliktus lehetösége igen valószinü.

2013. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

en a helyetekben varnek az osszekoltozessel addig, amig nem lesz eleg penzetek sajat lakasra, berlesre, barmire.


nagyon, de nagyon rizikos egyutt lakni akarmelyik fel szuleivel. sajat tapasztalat :(

2013. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Én sem javasolnám mert kemény dolog 5 emberhez alkalmazkodni mindenkinek..előbb-utóbb problémák lesznek,kiszolgáltatottá válsz stb..Ha apukád miatt "menekülnél"csöbörből-vödörbe kerülsz..arról nem beszélve hogy 2 közt is elég nagy problémák lehetnek a pároddal,más miatt...ha már összekaptok magatok miatt tegyétek,ne más/ok okozzák a veszteteket...

2013. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

átmenetileg lehet jó megoldás, de hosszabb távon sztem semmiképp, bármilyen jó is a kapcsolat a párod szüleivel. Az meg sztem egy teljesen normális kérés a részükről, h a rezsiből vegyétek ki a részeteket. Amúgy az sem mindegy, milyenek a ház/lakás adottságai, mert ha csak egy lukatok van, és mindig mkin keresztül kell vágni hozzá, akkor nem annyira szerencsés. De ha pl külön kis "lakrészetek" van, az azért nagyban megkönnyíti a dolgokat. De mképp csak átmeneti megoldás legyen akkor is.

Az sem mindegy, h mióta vagytok együtt és sajnos azzal is számolnod kell, h ha mondjuk vége van, vissza tudsz e vonulni. Szal, ha mész is; semmiképp ne égess fel magad mögött minden hidat!

2013. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket,mindenkinek ment a zöld kéz.
2013. dec. 5. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!