Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban lányok-nők válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok-nők válaszát várnám. Miért nem tudtok a párotokkal őszinték lenni?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim alapján teljesen őszinte nővel még nem találkoztam.Azt mondjátok fontos a kapcsolatban,mégsem tartjátok be.Én igyekszem betartani,ilyekor viszont a legdurvább trágárságokat kapom a fejemhez.Akkor mi is van?Hogy is van ez?Nem sértésnek szánom,csak kiváncsi vagyok.(40 ffi.)
2013. dec. 6. 08:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
90%
Én mindig őszinte voltam. A pasi viszont a legritkább esetben. 25/L
2013. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 QueenRavenna ***** válasza:
64%
Ha őszinték vagyunk az baj és megy a hiszti, ha nem, akkor az a baj.
2013. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
60%
lehet olyan oka is, hogy úgy gondolja, ha őszinte bizonyos dologban, azzal csak felesleges feszültséget keltene, vagy nem akar megbántani, vagy én pl ellenkezőleg: ha szeretek vkit, de nem akarom, hogy megtudja/nem érdemli meg, akkor inkább hazudok neki (pl. "ó, el is felejtettem, hogy beszéltünk")
2013. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
60%

figyejj volt egy lánybarátom 12 évig, nagyon jól ismertem, őszinte volt


olyanja lett járjunk össze szingliként - akkor tudtam meg, hogy nem ismertem soha. semmit nem tudtam mit sumákol, kivel dug mellettem, milyen fertőzést hoz az ágyba. kiderült, hogy nem mond igazat de tagadott mindent hónapokig. megbeszéltük szex előtt, hogy mindent őszintén megbeszélünk a barátságunk megőrzése érdekében, de inkább lesz.tt, de nem mondta el, hogy közben járni kezdett valakivel. az illető sem tudhatta


még annyira soha nem volt átb.va a fejem mint a legrégebbi, "legjobb barátom által.


nem tudnak őszinték lenni

2013. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
13as ezt hívják hazugságnak, amire nincs mentség.
2013. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
90%

Én őszinte vagyok...



Viszont én azt vettemmYész, hogy a férfiak többsége összekeveri az őszinteséget, a bunkósággal.


A szimpla őszintesegért te sem kaptál volna szerintem "durva trágárságot"


Az, hogy őszinte vagyok a másikkal, nem jelenti azt, hogy lealázod.

Pl. A nőn van súlyfelesleg..

Megkérdezi hogy hogy áll az a ruha.

Nem azt mondod, hogy kövér benne, vagy úgy néz ki mint a disznó, mert ez parasztság, és még csak nem is igazinőszinteség.


Hanem azt mondod, hogy nem túl előnyös a testalkatán..

Ebből tudni fogja, ogy nem áll jól neki, és nem voltál bunkó, őszinte is voltál, mert a lényeg az, hogy nem áll jól neki, és a nő is potosantudni fogja,hogy miért mondtad, hiszen ezért is kérdezte meg.


Pont egy jellemző pédát hoztam fel.,.e igaz mindenre


Lehet az ember úgy őszinte, hogy nem gázol a másik lelkébe, és nem bunkó.

Én nem rejtem véka alá a véleményemet sosem, nem szívesen de biztosan bantok meg vele embereket, mengis megpróbálom a legkevésbé bántóan közölni a dolgokat. Én az idegenekkel is őszinte vagyok, de ha nem kérdezi, akkor nem fogom mondani, pl h nem áll jól neki valami, de ha valami igen, akkor azt tuti megjegyzem neki...

viszont a férjemnek kérdés nélkül is megmondom, ha valami nem tetszik rajta..(maradva a külsőségeknél)

Amúgy nem titkolózok, mert nem látom értelmét...


26/n

2013. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

/ az idegent nem az utcán szembejövőre értettem, hanem pl munkatársra...stb../


A peldákat amiket előttem felhoztak, szerintem nem lehet a nőkre kivetíteni, ugyanolyan férfiak is vannak...mint amit a 14-es említett..

A legjobb bnője, jellemtelen ember/ nő .. De ennek semmi köze ahhoz, hogy ő nő...

2013. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
30%
van köze, a nők konfliktuskerülők. én nem nyalok ki senkit csak azért, hogy ne kelljen őszintének lennem.
2013. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
#15 én ezt megbocsájtaható hazugságnak hívom, mert én tudom, hogy szeretem, és azt is tudom, hogy máskülönben én járnék pórul. nyilván ha rendes velem, akkor én is az vagyok, de ha nem az, akkor nem fogom hagyni, hogy az érzéseim kiszolgáltassanak neki
2013. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
ez csak önfelmentés. nincs jogod becsapni senkit. az apró füllentés az ami belefér (lekéstem a buszt miközben neteztem), azzal még nem ártasz.
2013. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!