Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban lányok-nők válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok-nők válaszát várnám. Miért nem tudtok a párotokkal őszinték lenni?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim alapján teljesen őszinte nővel még nem találkoztam.Azt mondjátok fontos a kapcsolatban,mégsem tartjátok be.Én igyekszem betartani,ilyekor viszont a legdurvább trágárságokat kapom a fejemhez.Akkor mi is van?Hogy is van ez?Nem sértésnek szánom,csak kiváncsi vagyok.(40 ffi.)
2013. dec. 6. 08:08
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és a legtöbbel egyet is értek.De nem akartam nemek közti vitát generálni.Tudom,hogy ilyen képmutató világban élünk(különben még munkám sem lenne),és ez tetszik-nemtetszik nem is fog változni.Nem a szándékos megbántásra gondolok,hanem vannak a kapcsolatban olyan dolgok amit akkor is ki kell mondani ha az a másiknak esetleg fáj(pl:nemi betegség).Én megmondtam,hogy barátkozom egy másik lánnyal(sex nem volt),még örűlhetek,hogy egyátalán élek.Akkor mirt követelitek az öszinteséget?Ha nem is akarjátok tudni az igazat?
2013. dec. 6. 10:09
 22/40 anonim ***** válasza:
42%
a legtöbb kapcsolatot a kölcsönös hazugságok tartják fent.
2013. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

#20 én meg pont attól a sráctól egy ilyesmi hazugságot kaptam, de tudtam, hogy hazudik, nekem meg az esett rosszul


hát úgy tűnik, mindenki mást vesz hazugságnak

2013. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Ez nem függ nemtől. Az emberek általában nem őszinték.
2013. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
23 megbántott, de te nagyobb dolgokban hazudsz. nem nevezünk mást annak, te i tudod azt teszed.
2013. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
én igyekszem őszinte lenni a párommal, természetes, hogy ezt fordítva is elvárom. tisztában vagyok azzal, hogy szépítések ,lódítások, ferdítések vannak-voltak-lesznek,nincs ezzel semmi baj, amíg a fontos dolgokban tiszták vagyunk.
2013. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
57%

A nők mindent érzelmi alapon közelítenek meg, és ezért a kritika náluk egyenlő a sértéssel. A női konfliktusok pontosan ezért szoktak kicsinyes veszekedéssé fajulni, hiszen mindkettő a fájdalmat törleszti bármi áron, ahelyett, hogy a konfliktust akarná megoldani.


A nőknél egy probléma negatív érzelmi hatást jelent, és ezt az érzelmet akarják enyhíteni, nem pedig a problémát megoldani. Épp ezért egy csomó nő sohasem kíváncsi az építő kritikádra, csak kipanaszkodni akarja magát, és csakis azt a véleményt hajlandó elfogadni, amit hallani akar. Épp ezért fordítva is magából indul ki: azt gondolja, ha őszinte lenne, arra te nem vagy kíváncsi, csak megbántana vele, és csak konfliktus születne.


Márpedig a nő fél a konfliktustól, mert az fájdalommal és kellemetlenséggel jár. Ő azt szeretné, ha minden magától oldódna meg, nem miatta, mert ha miatta változik valami, az a lelkiismeretére gyakorol komoly nyomást. Épp ezért a nők - ha éppen mégis borul a bili - általában nem mondanak olyat, hogy ez vagy az NEKI rosszul esett, vagy "szerettem volna, ha", hanem inkább azt mondják, hogy egy normális embernek ezt tudni kellett volna, mert így azt sugallják, hogy a te érdekedben kellett volna másképp csinálnod, nem miatta.


Elég csak a 'szerelem, szex' kategória kérdéseit böngészgetni, tobzódnak az olyan problémák, ahol a csaj gyáva megmondani még a pasijának, ha valami nem tetszik, inkább itt kritizálja, hogy hogy lehet ilyen hülye. Márpedig ő honnan tudná, mi fáj egy nőnek, ha a nő nem mondja?

2013. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Na, utolsó ez rátok is pontról pontra igaz!! Ne a nőket szidjátok már Ti sem vagytok jobbak! Egyik kutya másik eb...

Én őszinte voltam és sosem bunkó, sőt mindig megkapom az összes páromtól, hogy milyen értékes vagyok ilyen lányból kevés van, örül hogy rám talált sosem enged el stb..

aztán hogy-hogy nem mégis mindig megcsaltak vagy elhagytak.

2013. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
én senkit :)
2013. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
24%

És általában a leggerinctelenebb módon ahogyan csak lehetett. Miközben engem mindenben korlátozott, tiltott a barátaimtól elszámoltatott az időmmel stb kiderült ő volt aki félrejárt. Mindenki magából indul ki!!

A telefonomba, postafiókomba is bele akart nézni pedig soha nem titkoltam semmit. Sőt még azt is elmondtam őszintén, ha a munkahelyemen valaki bepróbálkozott nálam. Ő pedig még arra sem volt képes, hogy megmondja gondjai vannak a kapcsolattal vagy velem. Hiába kértem, könyörögtem nem volt hajlandó elmondani. Kidobtam. Még aznap összejött egy csajjal akivel a hátam mögött kavart és a mai napig neki áll feljebb.


Ilyen emberekért érné meg őszintének lennünk???

2013. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!