Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban lányok-nők válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok-nők válaszát várnám. Miért nem tudtok a párotokkal őszinték lenni?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim alapján teljesen őszinte nővel még nem találkoztam.Azt mondjátok fontos a kapcsolatban,mégsem tartjátok be.Én igyekszem betartani,ilyekor viszont a legdurvább trágárságokat kapom a fejemhez.Akkor mi is van?Hogy is van ez?Nem sértésnek szánom,csak kiváncsi vagyok.(40 ffi.)
2013. dec. 6. 08:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Én őszinte vagyok,ezért fordultak el tőlem sokan.
2013. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
26%

"És általában a leggerinctelenebb módon ahogyan csak lehetett. Miközben engem mindenben korlátozott, tiltott a barátaimtól elszámoltatott az időmmel stb kiderült ő volt aki félrejárt. Mindenki magából indul ki!!

A telefonomba, postafiókomba is bele akart nézni pedig soha nem titkoltam semmit. Sőt még azt is elmondtam őszintén, ha a munkahelyemen valaki bepróbálkozott nálam. Ő pedig még arra sem volt képes, hogy megmondja gondjai vannak a kapcsolattal vagy velem. Hiába kértem, könyörögtem nem volt hajlandó elmondani. Kidobtam. Még aznap összejött egy csajjal akivel a hátam mögött kavart és a mai napig neki áll feljebb.


Ilyen emberekért érné meg őszintének lennünk???"



Tehát a hazug emberekkel indoklod, hogy mindenkivel, velem is aljas vagy? Miközben én soha nem vertem át egy nőt sem.


küldöm szeretettel:


Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!

Mért ne legyek tisztességes! Kiterítenek úgyis.


JA

2013. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
74%

"Na, utolsó ez rátok is pontról pontra igaz!! Ne a nőket szidjátok már Ti sem vagytok jobbak!"


Tiszta sor, ha nem inged, ne vedd magadra! :)


Én egy őszinte ember vagyok, és amúgy nem szidom a nőket, csak a kérdésre válaszoltam. Szándékosan igyekeztem úgy fogalmazni, hogy ne általánosságban értendő legyen a mondandó, mivel én is tudom, hogy ez nem globálisan a nőkre jellemző, csupán gyakori hiba.

2013. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
47%

Fölösleges volt így feltenned a kérdést, mert ezzel semmi mást nem csináltál, csak kirobbantottál egy vitát. Gratulálok, örülhetsz magadnak. Arról, hogy ki mennyit hazudik pedig lényegtelen beszélni. Minden ember hazudik, nemtől függetlenül.

De ha már ennyire hazugnak szeretnéd beállítani a nőket, akkor szeretném felhívni a figyelmed a parlamentben a nők és férfiak arányára.

2013. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egy páran félreértettetek.Tudom,hogy a férfiak és a nők is hazudnak(vagy füllentenek),nem a nemek között KI hazudik többet-re voltam kiváncsi.Ha meg vitát okozott az nem baj (söpörjük a szőnyeg alá,és nincs is.)Nem általánosítva a 27 # véleményt érdemes megnézni.Vagy csak egyszerű érdek(biztos háttér,nyugodtabb környezet,anyagi jólét,szeretet stb.?).
2013. dec. 6. 19:55
 36/40 anonim ***** válasza:

a 27-es véleményt is rá lehet fogni a pasikra. Tele van ilyen kérdésekkel a fórum. Nem, a problémát nem kell a szőnyeg alá söpörni.

Nem kellett volna általánosítanod. Sem neked, sem neki.

Te pl. miért hazudsz a párodnak? Hallgatlak. És ne mondd, hogy nem, mert tudom, hogy igen.

2013. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
66%

A parlament remek példa volt :-D


32-es szegény meg a megkeseredett nőgyűlőlölő attitűdjén kívül szövegértesí gondokkal is küzd mert minden voltam a pasikkal csak aljas nem és sehol nem is írtam ilyet. Bár lehet anak kellett volna lenni mert nektek a jó túl unalmas!! Talán ha rossz leszek nem használ ki minden barátom.

2013. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
(.válasz #36: figyelmesen olvasod el a kérdést).Sajnálom,hogy a feltett kérdésemre "öszinte" választ ilyen kevésen írtak(nők!).Nagyon sokan magát a kérdésen is megsértődtetek és azonnal a férfiakat hibáztatták.Pont azért itt kérdeztem meg,mert azt gondoltam,hogy talán legalább itt őszinte választ kapom.,ezek után már tényleg nincsenek illuzióim.
2013. dec. 7. 05:39
 39/40 anonim ***** válasza:
Ki hazudik többet? Ez nagyon egyértelmű! A pasik szerint a nők, a nők szerint a pasik. :)
2013. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te őszinte választ kaptál! Legalábbis tőlem mindenképpen.

Nem sértődtem meg a kérdéseden, biztos vannak nők akik rá is szolgáltak de attól még nem mindenki ugyanolyan. Nekem csak az általánosítással és a kettős mércével van bajom. Nem akartam hibáztatni a férfiakat sem, csupán rávilágítani, hogy a hazugság nemtől független. Nem szeretem ha olyasmiben vagyunk elmarasztalva amiben ti sem vagytok jobbak. Sőt.. és engem is inkább az okok érdekelnének mert én mindig őszinte de fordítva sosem kaptam meg. Pedig nem vagyok egy elszámoltató zsémbes nő és ezt tisztáztam az exemmel is. Kértem, ha nem jó valami, ha más kell szóljon nem lesz veszekedés, nem lesz hiszti, az nem én vagyok. Szép nyugodtan elengedem, elbúcsúzunk és kereshet mást. Az, hogy még ezek után sem volt benne annyi, hogy egy szót is kinyögjön, szerintem őt minősíti. És már nem tudom azzal mentegetni, hogy biztos tőlem félt! Nem. Egyszerűen jellemtelen. Pedig pasi volt....milyen furcsa! Mint olyan őszintének kéne lennie nem?? :D

Ezek után persze nehéz szó nélkül megállni amikor kiderültek a kis dolgai de nekem ez is ment. Egyszerüen nem ért annyit, hogy felemeljem a hangom miatta. Csendben rámutattam az ajtóra és halkan suttogtam takarodj.


Én sem szeretek veszekedni, de ezek után nekem ne mondja senki, hogy mindenért a nők a hibásak szegény pasik csak a szadista hajlamaink és ösztönteink áldozatai. :)

Van olyan nő persze aki kevésbé tudatos és stresszhelyzetben idegességében kontrollálhatatlanul buknak ki belőle a szavak kiabál, toporzékol hisztizik vádaskodik, kétségbeesett és szélsőséges érzelmi reakciók jellemzik. De nem pont ez a kendőzetlen őszinteség?? Ami a szívén az az arcán, a száján. Százszor inkább a fájó igazság mint egy kegyes hazugság. Nem akkor van baj ha őszinte és elmondja hanem amikor én jövök rá és véletlenül derül ki. Akkor kétszeresét kapjátok. Mégis 100-ból 99 pasi tutira eltitkolja a megcsalást. :)

2013. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!