Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira bánt.

Figyelt kérdés

Párommal 15 hónapja élünk együtt, és volt egy lány, akivel mindig beszélgetett, találkozót terveztek(amire nem ment el)

és engem ez kezdett kicsit zavarni. Volt egy olyan eset, hogy kint csináltam neki a reggelit, Ő meg irta a csajnak, hogy pucéran főzök neki. Gondolom hogy féltékennyé tegye.

Volt, hogy kérdeztem, volt-e köztük valami, egyszer igen a válasz, máskor meg hogy csak 2x smároltak. Tudom, hogy hülyén jön ki, de szerintem ha egy férfi más lány társaságát keresi, az nem jó a kapcsolatnak, és semmi értelme. Eléggé bánt, hogy mikor beszélgettek, flörtöltek.

Sajnos elég sokszor előfordul, hogy azzal álmodok hogy megcsal vele, és nagyon rosszul esik olyan férfi mellé lefeküdni, akiről tudod, hogyha nemjösz rá a dologra, akár meg is csalhat. Viszont ha megkérdezem akart-e tőle valaha valamit, természetesen a válasz az hogy nem. Olyan is volt, hogy a kocsmába ittunk, bejött a lány, és nem is köszönt, viszont páromon láttam a reakciót..meg olyan is elhangzott hogy " nem lesz baj ha találkozunk, barátnőd nem haragszik?" erre a válasz az volt hogy nem, holott meg se kérdezett. Nem tudok benne bizni, mert érzem, hogyha beszélünk a lányról, megcsuklik a hangja, és látszik is rajta. :(


2013. dec. 6. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom amit művel az egy kegyetlen játék!

Semmiképpen nem engedném meg, hogy ezt megtegye velem. Azt hiszem nincsen miről beszélni, az útját ki kell adnod!

2013. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát nem beléd szerelmes a srác... pótlék vagy valószínüleg
2013. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ugye, milyen gáz a helyzetem?! Áá elég tré most minden, de igazad van!
2013. dec. 6. 10:38
 4/14 anonim ***** válasza:

Annyira érdeklődve olvasom az ilyen kérdéseket. De megérdemled a sorsod, és egyben ezt a palit is. Ha annyi eszed nincs hogy azonnal kib. szod mint macskát sz. arni akkor vergődj csak és szenvedj.

Csak ne szaporodjatok tovább.... kérlek.

2013. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gondolom, Te még sohasem jártál igy! :) Nem baj, majd fogsz.
2013. dec. 6. 10:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Látom az öntudatod nagyobb mint az eszed. :) Megérdemled a sorosodat.
2013. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké, ha csak szitkozódni tudtok, köszönöm a választ, nem kérek többet.
2013. dec. 6. 10:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

kerdezo, ha nem birod elviselni a kritikat, ne irj ide.

mindig van valaki aki beszol, vagy jogosan vagy nem, de beszol. de ezeket a beszolasokat a helyen kell kezelni es nem "etetni a trollt".


mellesleg egyetertek azzal, hogy "megerdemled a sorsod", ha nem teszel ellene. az ilyen pasikat ki kell dobni es keresni egy jobbat.

2013. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező:

A Stilus maga az ember!

Ez érvényes minden itt káromkodóra, akár kommentelő, akár kérdező.

A válaszolók az idejükből áldoznak neked ingyen, segitő szándékkal, nem egyszer valóban trollkodva. TE döntöd el, hogy lealacsonyodsz e erre a szinre, vagy mélyebbre vagy sem!

Az anyukáját ilyen stilusban szidni (akár megérdemelte akár nem) nekem azt mondja, hogy nem érdemled meg a segitségünket, és megmagyarázza a helyzetet amiben vagy!

Részemről kiszálltam.

2013. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mekkora egy alpári vagy kedves kérdező! Mi az, hogy a válaszoló nem volt ilyen helyzetben, de majd lesz. Nem szégyelled magad? Nem mindenkit csalnak meg és akinek van esze nem kerül ilyen helyzetbe, mert kiadja az útját és megspórolja az energiát, nem szenved feleslegesen. Ha pedig ilyen tapló vagy, nem csodálom, hogy egy normálisabbat keres. Ez nem mentség, de megérdemlitek egymást.
2013. dec. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!