Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira bánt.

Figyelt kérdés

Párommal 15 hónapja élünk együtt, és volt egy lány, akivel mindig beszélgetett, találkozót terveztek(amire nem ment el)

és engem ez kezdett kicsit zavarni. Volt egy olyan eset, hogy kint csináltam neki a reggelit, Ő meg irta a csajnak, hogy pucéran főzök neki. Gondolom hogy féltékennyé tegye.

Volt, hogy kérdeztem, volt-e köztük valami, egyszer igen a válasz, máskor meg hogy csak 2x smároltak. Tudom, hogy hülyén jön ki, de szerintem ha egy férfi más lány társaságát keresi, az nem jó a kapcsolatnak, és semmi értelme. Eléggé bánt, hogy mikor beszélgettek, flörtöltek.

Sajnos elég sokszor előfordul, hogy azzal álmodok hogy megcsal vele, és nagyon rosszul esik olyan férfi mellé lefeküdni, akiről tudod, hogyha nemjösz rá a dologra, akár meg is csalhat. Viszont ha megkérdezem akart-e tőle valaha valamit, természetesen a válasz az hogy nem. Olyan is volt, hogy a kocsmába ittunk, bejött a lány, és nem is köszönt, viszont páromon láttam a reakciót..meg olyan is elhangzott hogy " nem lesz baj ha találkozunk, barátnőd nem haragszik?" erre a válasz az volt hogy nem, holott meg se kérdezett. Nem tudok benne bizni, mert érzem, hogyha beszélünk a lányról, megcsuklik a hangja, és látszik is rajta. :(


2013. dec. 6. 10:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ja és nem a válaszolók tudnak csak szidkozódni...te anyáztál, mint egy kocsis.
2013. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

add ki az útját csak pótlék vagy :(

én is álmodtam annó ilyeneket mint te,ki is derült hogy megcsalt azzal a lánnyal.nem azt mondom hogy higyj az álmaidnak,ne mielőtt teljesen tönkretesz küld el

sok sikert

2013. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Költőnő? ***** válasza:

na.

valóban vhol "kicsit megérdemled" ha még ezzel a sráccal vagy.

DE.

ez sok dologból fakadhat h vki mindig beleesik az "áldozat" szerepkörbe és valóban; néha olyan embert szeretünk aki nagyon nagyon nem érdemli meg.

erre van segítség/megoldás/önismeret/gyermekkor, szocializáció kielemzése, bőven van szakirodalma, kezd el utánanézni.

mert az valóban nem egészséges, h ilyen hosszan benne maradsz egy számodra teljesen méltatlan helyzetben

szóval tudom, h nem könnyű, de tessék elkezdeni változni és megtanulni nemet mondani.

Sikert és kitartást hozzá, nem lesz könnyű!

2013. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hát ez nem jó.

add ki az útját.

2013. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!