Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legcikibb élményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj 4 kérdése:

Mi volt a legcikibb élményetek a pasitokkal / barátnötökkel?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer rámnyitottak maszturbálás közben. Utána a jobb kezem nem mert előjönni egy hétig.
2013. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kalocsai kolesz tusolójában nagyban csináltuk amikor bejöttek, mert üresnek hitték és jöttek tusolni :DDD
2013. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kismutyesz_ ***** válasza:

Velem is az amit az első írt... 16/f

De jót nevetünk rajta a mai napig is :)

2013. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Osztálykiránduláson voltunk, az osztálytársnőm volt akkor az első barátnőm és nekem pont akkor volt az első szexuális élményem. Osztálykiránduláson voltuk egy kollégiumba ahol kibéreltünk még egy kis sport termet osztály focit rendeztünk ott de mivel üres volt a hely és én voltam a kulcsfelelős így a barátnőmmel kihasználtuk az alkalmat és bementünk. Igaz bezárkóztunk de én marha kivettem a kulcsot a zárból és amikor osztályfőnököm elkérte a tartalék kulcsot akkor kb az egész osztály előtt feküdt rajtam a barátnőm teljesen meztelenek voltunk már nagyban csináltuk.

10. osztályba volt ez 11. be a barátnőm átment másik erősebb suliba és szakítottunk de még 12. osztály év végén is szóba jött amikor egy utolsó osztálykirándulást tartottunk volna néhány faházban amolyan búcsú bulit igaz akkor nem volt senkim de mondta az osztályfőnököm mert más párok is voltak az osztályba hogy ha esetleg megkívánnák egymást akkor jól zárkózzanak be :)) Magyarul rám utalt meg a volt páromra. Tehát ez örök emlék marad az is biztos :)

2013. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami számára az volt,az első randink.

Leöntötte magát fagyival,felsértette a kezét és vérzett,aztánmeg egy nagy bödön popcorn-t öntött a saját nyakába :D

Ami számomra,az az,amikor azon a napon,hogy megismertem az anyukáját a következő játszódott később le:

"Anyós:Megjöttem.

Barátnőm:Jó tusolok

Anyós:Oké (és már jön az ajtó felé)

Barátnőm:...unk.

Anyós: HOGY MI VAN?!" :D

2013. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Náluk voltunk, és az apukája benyitott, heves csókolózás közben, ő pedig rajtam feküdt xD

Elestem mikor egy dombon keresztül kellett mennünk, nyakig sáros lettem.

2013. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt pár. A legdurvább az volt, amikor a két anyós (anyám meg az én anyósjelöltem) elkezdett kombinálni, és tök máshogy adták vissza a most már vőlegényemnek azt, amit róla mondtam. Szépen beadták azt neki (mármint anyám volt a hunyó, mert ő forgatta ki a szavaimat, azért, mert nem volt neki szimpatikus a vőlegényem viselkedése, és azt akarta, hogy azt higgye a párom, hogy én is úgy gondolom, pedig nem... anyós meg még jobban kiszínezte, mert ilyen)... baromi ciki volt. Még szerencse, hogy párom ismeri őket, meg hogy milyenek, és nekem hitt.


De volt olyan is 2. randinkon, hogy nem vettem észre, hogy leszakadt a var egy kisebb sebről a homlokomon, és ő mutatott rá, hogy hé, folyik a vér rajtad.


Meg első találkozó anyóssal, iszom a narancslevet, és pont ekkor kezdett a drágám humorizálni... orromon jött ki a narancslé.

2016. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!