Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt szeretné, ha lakásta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt szeretné, ha lakástakarékot fizetnénk. De én nem akarom mert szerintem felesleges, ki tudja mi lesz kettőnkkel. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 12:25
1 2
 11/14 Költőnő? ***** válasza:

mióta vagytok együtt?

jelenleg külön éltek?

2013. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ó, de látom előre...

te nem akarod, mert neked nem kell, ő ennek ellenére fizeti.

Két év múlva elválnak útjaitok, te meg idejössz kérdezni, hogy ugye a fele a tiéd...

2013. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most feleslegesnek tartod, vagy nincs pénzed rá?


De nem is ez a fő kérdés. Úgy tűnik, hogy ő már eldöntötte, hogy veled szeretné leélni az életét, te viszont még nem. Ezt kellene megbeszélni.

2013. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Ez a kérdés kevésbé a pénzről, sokkal inkább a párkapcsolati problémáidról szól. A lakástakarék nem felesleges, de ha neked az, ne fizesd! Viszont az előnyét se élvezd utána, azt hagyd meg a párodnak! Ugye jól sejtem, hogy annyi gerinc még nem volt benned, hogy ezt a problémát ŐSZINTÉN megbeszéld vele?
2013. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!