Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim kikészít, nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim kikészít, nem hajlandó zsebkendőt használni, ehelyett reggelente porszívóval szivatja ki az orrát. Szerintetek is undorító szokás? 24 L

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 18:12
1 2 3
 11/21 Költőnő? ***** válasza:

fúúúúúúúúújjj ez komoly???

szerencsére eddig elkerültem őket vagy legalább tudni nem tudtam róla.

2013. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Lányok meglepődnétek, ha tudnátok hány férfi pisil a mosdóba, mert lusta átmenni a wc-be :D"


Beteg egy világot élünk!

2013. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Költőnő? ***** válasza:
de akkor ha erre a célra ott a mosdó, miért van felhajtva a wc deszka?:D
2013. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#13:Lehet,hogy az ilyen állatok így tévesztik meg a nőket.Azt hiszed,hogy a wc-be hugyozik,mert fel van hajtva a deszka,közben meg a csapban végzi a dolgát.
2013. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
én azért szoktam a mosdóba pipilni néha, mert külön van a budi, és ha itt is, ott is felkapcsolom a villanyt az pazarlás, és ha le is húzom a budit külön, az is pazarlás. nem lustaság. :D
2013. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Költőnő? ***** válasza:

ó persze na ne má .... :)

ezt még Te magad sem hiszed....

de am ez tényleg ennyire általános?

basszus, holnaptól átszoktatom magam a kádra. Ott van a csap. Mennyi WC papír meg lenne spórolva...

kár h még a gondolatától is ráz a hideg.

2013. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 C0r3 ***** válasza:
Nem voltatok még koleszban? Nálunk mindenki a csapba hugyál, és a suli elvileg bennevan a top10ben..
2013. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jó, akkor már bevallom, én lány vagyok, és ha foglalt a wc, és nagyon kell, van, hogy felülök a mosdókagylóra és ott végzem el. XD amirölnem tudnak nem fáj
2013. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
14-es válaszon olyan jót nevettem :) ment a zöldpacsi
2013. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Költőnő? ***** válasza:

akkor is blőee

:)

2013. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!