Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valakit ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit ennyire szeretni?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem a barátom, az édes mosolyát, csókját, a gyönyörű szemét, a humorát, a kedvességét, az udvariasságát, azt ahogy bánik velem, egyszerűen imádom és minden annyira tökéletes, egyszerűen belehalnék, ha elveszíteném.....Soha senkit nem szerettem még ennyire és soha nem voltam még ennyire boldog. :)
2013. dec. 7. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A hangját és az összes mozdulatát :)))
2013. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Köszönjük Emese!
2013. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
simán lehet, én is mindennél jobban szeretek valakit.
2013. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán :)

Engem is szeret a barátnőm, pedig csúnya vagyok, kövér, mogorva, de amióta csak ismerem, folyton mosolygok, pozitív a kisugárzásom miatta, nagyon kedves és megértő volt velem szembe így én is megadtam neki ezt, tisztelem, becsülöm, imádom, kedves is vagyok vele, azt mondja nagyon édes a mosolyom sok barátnője irigyel mert hihetetlen hogy kövér vagyok meg picit igénytelen de a mosolyom meg a tekintetem nagyon szép szerintük, a szememmel is elvarázsoltam a lányt, ő annyira szeret engem hogy már sokszor ő sír ha 2-3 napig nem lát. Nem hittem volna hogy így belém szeret, régebben sosem kaptam meg a lányokat, én is baromira szeretem őt, hiányzik hogy nincs velem. Ő is nagyon nagyon boldog velem, minden időnket együtt töltjük, rengeteg közös programunk van pedig előtte nem is jártam el sehova, otthon ülő voltam, és csak sajnáltattam magam, a megismerkedésünk is egy boltban történt ő raktáros volt, de valamiért megkerestem mert volt egy kis gondom, mosolyogtam rá mert láttam hogy pocsék kedve van és tetszett neki, ismerkedtünk is ott helyben elkértem a számát majd elhívtam randizni, onnan már sima ügyem volt.

Szeretjük egymást, én is nagyon örülök hogy ő itt van nekem, nekem is több értelme lett az életemnek hála neki, újra teljes embernek érzem magam, és sokaknál meglátszik hogy boldog vagyok, teljesen megváltoztam hála neki pozitív irányba, egy hibája van hogy ő akarja megmondani mikor mit vegyek fel és milyen ruháim legyenek, ezt nem engedem neki, ragaszkodom a saját stílusomhoz, amit elfogad szerencsére. Én sem szólok bele az ő öltözködésébe.

Szóval örülj neki hogy boldog vagy, ne azon agyalj hogy miért rossz ez ha rossz, becsüld meg a barátod mert ha így szereted akkor gond nem érhet.

2013. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!