Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még együtt maradnunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még együtt maradnunk ha, , elfáradt" a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a kapcsolatom kezd kihűlni. Múltkor a párommal beszélgettünk erről, azt mondta szeret, de már nem úgy ahogy kellene. Régebben hetente 2-3szor találkoztunk most viszont egyéb okok miatt csak 1szer. Én viszont szeretem. A szex működik, úgy érzem nála is és nálam is. Csak ez az érzelmi része a dolognak nagyon úgy érzem, hogy már csak ragaszkodásból vagyunk együtt a másikkal, (főleg ő velem) és nem tudom, érdemes-e így folytatni. Mert amúgy jól megvagyunk, szombaton is találkoztunk, szeretgetett, érzetette hogy már jó hogy ott vagyok, de ha visszagondolok a régebbi időkre, sokkal jobban működött ez. Magától mondogatta, írta hogy mennyire szeret, tőlem is kérdezgette ,,szeretsz?" ha igen ,,mennyire" szóval most meg olyan más egyáltalán nem beszél az érzéseiről. Szokásunk volt az is, hogy naponta vagy 10x csörgettük egymást, jelezve, hogy gondolunk a másikra. Most meg egész nap nem csörget csak este (igaz dolgozik egyfolytába) de 3 másodperce csak van amíg megcsörget nem? Tudom ezek talán kis hülyeségnek tűnnek, de régen minden olyan jó volt én meg hozzászoktam és hiányoznak ezek a dolgok, kezdek boldogtalan lenni, nem tudom, mit csináljak. Nem lehet mostanában beszélgetni vele ilyen dolgokról, olyan mintha ez nála tabutéma lenne. Már azt is kérdeztem, megcsal-e, azt válaszolta rá hogy ideje se lenne annyit dolgozik. Ez is milyen válasz? Ha volna ideje megcsalna? Erre nem valami olyasmit kéne válaszolni hogy pl. ,,dehogy szívem nem csalnálak meg senkivel soha"? Segítsetek, valaki volt már hasonló helyzetben a kapcsolatában? Mit tegyek?
2009. nov. 23. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy idő után a szerelem átalakul szeretetté. Ezen sajnos nem lehet változtatni. Mi lenne akkor ha már férj és feleség lennétek? Válás? Az is megoldás, de ezt mindenképp meg kell beszélnetek. Az egyik félnek mindig nehezebb, mint a másiknak ha szakításról van szó. A megcsalással kapcsolatban meg nem biztos, hogy megteszi/tette.

Szóval a lényeg, hogy mindenképp üljetek el ezt megbeszélni és döntést hozni ha jó ha rossz. Mind a kettőtöknek ez lenne a legjobb.

2009. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl biztató. Szerintem már csak megszokásból van veled. Idő kérdése, és lesz valaki aki sokkal jobban fogja izgatni, akire lesz pár másodperce hogy megcsörgesse. Ha meg nem lehet vele erről beszélgetni, akkor ez a tuti vég. Próbálj megbartákozni a gondolattal, és lépj tovább, ennek nem igen van jövője.
2009. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetbe vagyok én is... ezzel nem lehet sok mindent csinálni csak vágyódunk a régi után...de sose lesz olyan mint régen, ha mégcsak nem is lehet beszélni róla :) Én barátom is ugyanígy van...nem lehet vele megbeszélni...egyszerűen őt nem is érdekli a téma neki jó így megfelel.Csak, hogy nekem se elég, ha megfelelő a kapcsolat és közben már nem is tudunk együtt semmit csinálni...szerintem az ilyen kapcsolatból csak kilábalni lehet, mert ha a fiú nem változik te hiába csinálsz akármit ..sajnálom :(
2009. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy a megcsalás részéről..szerintem félreértette nincs meg benne ez a szándék (bár én nem ismerem) csupán felvázolta a lehetőségeket, hogy mégcsak megse tehetné ezzel is erősíteni magának, hogy nem kiváncsi másra.
2009. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"Sokan félreértettek már engem. Az emberek az hiszik, én arra biztatom őket, hogy olyan gyorsan és olyan gyakran váltogassák a partnereiket, ahogy csak tehetik. Pedig én nem ezt mondom. Egyszerűen arra biztatom őket, hogy mindaddig maradjanak együtt, míg a szerelem az egyetlen összekötő erő közöttük, ám abban a pillanatban, amikor mindketten úgy érzik, hogy a szerelmük múlttá vált, és többé nincs jelen... akkor tovább tengődhetnek ugyan együtt, de ez csupán egymás megtévesztése lesz. Márpedig csúf dolog megtéveszteni egy férfit, akit szerettél, csúf dolog megtéveszteni egy nőt, akit szerettél. Jobb őszintének lenni és kimondani: >>Eljött az idő, amikor külön kell válnunk, mert a szerelem tovaszállt, és mi már nem vagyunk képesek megtartani.<<" Osho
2009. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!