Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meséljetek tapasztalatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljetek tapasztalatokat, hogy amikor először vitt el párotok a szüleihez, akkor hogyan ment a dolod. Milyen kellemetlen szituációk voltak?

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok.

Eddig nem volt komoly kapcsolatom. Egyik sem érte meg a 6 hónapot.

Szóval most barátnőm, (22 éves) először kérlelt, hogy mostár menjek el hozzájuk, hogy bemutathasson otthon.


Kicsit félek a helyzettől, de férfi vagyok, és tul kell ezen is esni. Tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy kinek hogyan mennt ez a dolog.


Én magamat fogom adni, csak lehetnek kellemetlen szituációk, ezért kérdezem.


Egyébként azért nem voltunk még egymás szüleinél, mert mindketten albérletben vagyunk(suli miatt), és több várossal alrébb van az otthonunk, családi házunk.


2009. nov. 23. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

20:10 vagyok megint


van egy exem

nah,a ő anyukájával első randin silerült megismerkedni,lekéstem a buszom,kellett kocsi,h hazavigyen.Nah az anyukája kapva kapott az alkalmon,ugy kikérdezett,csak pislogtam...hova járok suliba,utána hova fogok,mi a véleményem a kisfiárol,mik a terveim vele 8első randi,még a kezem nem fogta meg,17 voltam akkor),tudok e főzni,és megszervezte aznap estére a második randinkat,mert neki szimpatikus voltam:D mi meg mosoylogtunk,hogy anyuka alkot...(anyukájával azota is joban vagyok,ő egy imánivalo,de hiperaktiv nő,fél év után anyámmal akart szervezkedni,hogy eljegyzés...:D)

2009. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell félned :)

Persze el kell őket fogadnod, de nem velük fogjátok leélni az életeteket. :)

Azaz nem rossz jóban lenni az anyóssal és az apóssal, de a lényeg, hogy a pároddal legyen minden rendben :)


Bár mondjuk én olyan vagyok, akit érdekel mit gondolnak róla.

Azaz nekem fontos volt, hogy szimpatikus legyek a családjának és, hogy ő az én családomnak.

Mert szerintem, ha sokáig szúrja a félt a családja hátulról, akkor az rossz fényt vethet a kapcsolatban.

Ez van. Ha valamit sokszor elmondanak az embernek az belerögzül.

2009. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem elegge vegyesek ezek a tapasztalataim. De az elmondhato, hogy minden alkalommal 1 honapon belul nala v nalam megtortent a bemutatas. Az anyukakkal felszabadultam viszonyom volt mindig, de az apukkal sincs gond, csak mutatjak, hogy ki is hordja a nadragot a hazban :D

Mosolyogj, viselkedj kulturaltan, ha a fater megkinal egy sorrel, fogadd el, beszelgessetek valami ferfias temarol. Hidd el nem neked kell kezdemenyezni a beszelgetest. A szulok eleg kivancsiak ahhoz, hogy ne fogyjanak ki a temabol, es a kerdesekbol egy jo ideig.


21F

2009. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

tapasztalaitok alapján nem is olyan vészes a dolog.


Utolsó hozzászóló:

például te milyen férfias dolgokról beszélgettél a faterral?

2009. nov. 26. 10:35
 15/15 anonim ***** válasza:

Sportrol, munkarol, autoszerelesrol :D

De mondom, nagy valoszinuseggel fater fogja bedobni a temat v a kerdest, mert kivancsiak am nagyon.

2009. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!