Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ttiteket zavarna ez a viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ttiteket zavarna ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
A barátom bátyja meg annak a lánya(20éves) nagyon lenézően viselkednek vlem. Hozzám se szólnak, feltolják a fejüket amikor meglátnak...gondolom azért,mert csak érettségim,meg szakmám van,a csaj meg jogra jár,meg elég pénzesek. Nekem ez olyan rosszul esik! Mit tegyek? Családi kajákon is olyan kellemetlen, múltkor is beszólt nekem,hogy az én gyógymasszőr szakmám milyen gusztustalan,hogy bírom csinálni......23 éves lány

2013. dec. 11. 11:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A barátom nem szól rá...pedig ő is hallotta már... a barátom szemébe is a csaj a "szent"
2013. dec. 11. 11:58
 12/14 anonim ***** válasza:

Most mondjam azt, hogy ez az egyik különbség pasi, és férfi között?

A férfi a párját soha nem engedi bántani. A pasi meg megalkuvó ilyenkor (is)

2013. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én nem mennék hozzá ilyen emberhez.
2013. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Költőnő? ***** válasza:

ezek azok a diplomás sz@rdarabok akik elvárják, h hasraessen előttük a világ, csak mert ők "diplomások"

különben javarész Dowd-al értek egyet.

Az egy dolog h Te se hagyd magad, nyugodtan, inelligensen vágj vissza, de igen; a srác is összekaphatná magát.

H tud társad lenni és támogatni az életben, ha képtelen melletted kiállni egy ilyen megalázó szituációban?!

2013. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!