Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elrontott kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elrontott kapcsolatnak mennyi esélye van, hogy újra kezdés jobb lesz?

Figyelt kérdés

Kicsit butácskán hangzik, de a lényeg hogy én és párom picit nagyon elrorontotuk a kapcsolatunkat, és ő is és énis szeretnénk folytatni úgy mond új esélyt adni magunkat.

Konkrétan mindenért engem hibáztat, de én be nyelem mert szeretnék vele lenni. És fogalmam sincs hogy mennyi az esélye ahhoz hogy újra boldogok legyünk ! Egyik nap olvastam a neten hogy az "újra kezdés, javitás" 52%ban sikeres!

Valakinek van róla tapasztalata ?:)


Szerném a válaszadókat megkérni, hogy csak kulturáltan értelmes válaszokat adjanak :)

Köszönettel a kérdező !


19/L


2013. dec. 11. 12:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ne nyelj le neki mindent!! persze hallgass..egy darabig, de ha már sok, az sok! merj szembeszállni vele! nem nyelheted le minden szavadat! igenis neked is van jogod megszólalni, véleményt alkotni..de mind ezt csak mértékkel!!!
2014. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

és pl h lehetne befolyásolni?

azt mondja nem bizik bennem...pedig okot nem adtam ilyenre

2014. jan. 15. 19:32
 13/15 Költőnő? ***** válasza:

úgy, h őszintén elmondod neki ezzel kapcsolatban minden gondolatod.

Ha szeret, akar változni érted és saját magáért is. Ha meg, nem: elég egyértelmű, mi fonotos neki, illetve h mi nem.

2014. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm

hát probálkoztam most ezzel... de jön az én hibáimmal

meg a múltba lévő szerzett sérelmei

2014. jan. 18. 15:44
 15/15 Költőnő? ***** válasza:

a múlt az múlt. azért van, h le lehessen zárni és tanulni belőle.

ha csak Te akarod, kevés leszel hozzá.

2014. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!