Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnétek ha a barátotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek ha a barátotok?

Figyelt kérdés

Olyan oldalakat lájkolna, mint latin szépségek?

Én nagyon rendes vagyok szerintem túlontúl is és nem esik valami jól látni, hogy miközben az van, hogy együtt vagyunk ilyeneket lájkol...

Túlreagálom?


2013. dec. 11. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
túl.
2013. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit! Ő csak lájkol egy oldalt, téged meg ölelget. Szerintem nem vakságot,hűséget "fogadott" neked nem?
2013. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

igen túl.

Mindig is meg fogja nézni a szép lányokat tartalmazó oldalakat.

2013. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak nekem olyan nehéz, úgy érzem én nagyon rendes vagyok és nagyon hűséges a kapcsolatba, és lehet ezért vagyok ilyen szőrszálhasogató...
2013. dec. 11. 12:57
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Akkor most elkeseritelek.

Ő is hűséges, és erotikus filmekre, meg ilyen fotókra szeret önkielégiteni.

És ez nem fog változni :)

2013. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amúgy odaírnátok, hogy milyen neműek vagytok? és köszi az eddigi válaszokat.:)
2013. dec. 11. 13:00
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Engem is zavarna. Nem az hogy nézeget szép lányokat, mert néha én is nézek pasikat :)

De minek kell ezt mindenki orra alá odadörgölni azzal, hogy lájkolja.

Max. ha ismerősöm kitesz valami vicces jópasis képet, azt lájkolom.

De direkt ilyen oldalakat nem lájkolok. Ettől úgy tűnik nekem meg szerintem másoknak is, hogy ez a hobbija, hogy csajokat nézeget :) Komolytalan nekem.

2013. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Zakathol ***** válasza:
75%

Nem azért vagy szőrszálhasogató, hanem azért mert uralkodási vágyad van a férfi felett, gyakorlatilag önző vagy.

Ahogy Dowd is írta, bármit is csinálsz, bármit is mondd, meg fogja nézni ezeket az oldalakat/lányokat, mert ilyenek a férfiak. Ha nem tudod ezt feldolgozni, akkor idővel szét fogod nyírni a kapcsolatotokat - legalábbis az előző barátnőmmel mi pont így jártunk.

2013. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdező

35F

2013. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jól írtad Utolsó, nem élek álomvilágba és tudom, hogy nézeget lányokat, de miért kell ilyen nyilvánosan? Tudja, hogy láthatom, mindenki láthatja.
2013. dec. 11. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!