Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnétek ha a barátotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek ha a barátotok?

Figyelt kérdés

Olyan oldalakat lájkolna, mint latin szépségek?

Én nagyon rendes vagyok szerintem túlontúl is és nem esik valami jól látni, hogy miközben az van, hogy együtt vagyunk ilyeneket lájkol...

Túlreagálom?


2013. dec. 11. 12:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És köszi még egyszer nagyon hasznosak nekem a kommentek, azt nem értem minek kell nyilvánosan?!
2013. dec. 11. 13:04
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyanitom még fiatal egy kicsit.

Nálam is a hirfolyamban ott van pár ilyen hölgyemény képe, de nem nyomok rá like-ot, és nem azért mert nem tetszik, hanem mert amúgy sem nyomkodom, és ez a 22. kép aznap :)


Azzal szerintem önmagában nincsen gond, hogy pasi létére tetszik neki az ilyesmi, és hangot is ad neki. A pasik "nyilvánosan" is méltatják a hölgyek bájait egymás között, ennek is lehetnek fültanúi. És semmi újat nem mond azzal senkinek, hogy egy ilyen kép tetszik neki :)

Ezzel kár foglalkozni :)

2013. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát még van hova érnie neki is úgy ahogy nekem is, az biztos. Köszi szépen tényleg. :)
2013. dec. 11. 13:12
 14/18 anonim ***** válasza:
túlreagáltad
2013. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ciki és túlzás nyilvánosan ilyesmit lájkolni szerintem. Visszafogottabban kéne ilyeneket nézegetni, gondolhatja milyen rosszul eshet neked.
2013. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Költőnő? ***** válasza:

mert ha kutyák fotóit lájkolja, akkor legyek a kutyákra féltékeny, hisz mki látja...

ha biztos vagy a kapcsolatodban és egyébként minden rendben van és nem basztat élőben is ezzel, akkor sztem nem para.

az onlány világ egyébként is görbe és torz tükör sztem az emberekről.

2013. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hidd el, van ennél rosszabb is. Az én párom a kapcsolatunk elején az egyik "exének" (gyakorlatilag csak pár alkalommal voltak együtt) mindenféle rossz minőségű, előnytelen képét lájkolta, vagy bármelyik csajét, akivel random beszélgettek egy buliban. Az én képeim közül meg egyet sem, sőt azt mondta a profilképemre, hogy olyan, mintha nem is én lennék. Lehet, hogy másnak kívülről ez pitiánernek tűnik, viszont engem ezzel eléggé megsértett.
2013. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nézegesse, de ne lájkolgassa. Ez megalázó szerintem. Oké, hogy ő elvan a latin csajokkal a kis fejében, de ezt muszáj mindenkinek a tudtára adni?
2013. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!