Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te az alábbi szituban megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te az alábbi szituban megbocsátanád a megcsalást?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk vidám, boldog, felhőtlen, még tizen éves korunkban jöttünk össze. Kb 1 éve össze is házasodtunk, és van egy gyönyörű pár hónapos babánk. Mi sem lehetne idillibb ennél. Igenám, de néhány napja kiderült, hogy megcsalt. 1 hónapig tartott szeretőt, csak szexre kellett neki, érzelmek nem voltak. Indok: Az utóbbi időben mindenki apaként tekintett rá, én is, és jött valaki aki viszont FÉRFIKÉNT, és ez olyan szinten jól esett neki, hogy nem bírt ellenállni a kísértésnek.(sajnos nagyon jó pasi) Mikor már teljesen kikezdte a lelkiismeret furdalás, véget vetett a dolognak, bosszúból a csaj megkeresett és elmondta. Sajnálja, nem kellett volna, szeret engem, nem akar elveszíteni, belehalna. Én is szeretem őt, nyilván ha nem szeretném, most nem lennék gondban, hogy mit csináljak...Vajon mindenkinek jár mégegy esély, vagy ez már megbocsáthatatlan kategória?
2013. dec. 11. 13:40
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nem számít senkinek a véleménye ebben. Van aki elítéli, hogy megcsalt és dobná a helyedben, van aki megbocsájtana, van aki meg másképp csinálná.


A férjed megcsúszott. Akarta vagy sem nem számít. Megtette. A bizalmat kettőtök között nyilván alá ásta, ennek ez az ára. Ha tényleg akarja, akarod, akkor helyre lehet állítani a kapcsolatotokat, de rengeteg időbe fog kerülni. Neked kell tudnod, hogy mit tegyél. Ha úgy érzed próbáld meg, személy szerint neki futnék még egyszer.

2013. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volnék képes megbocsátani.
2013. dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
A baba már megszületett mikor megtette, bár ez nem túl lényeges sztem...A mérleg eggyik oldalán az van, hogy alapvetően jó férj, és jó apa. A másik oldalán pedig az, hogy bármennyire is szeretnék neki megbocsátani, foggalmam sincsen, hogy mi lesz a bizalommal, és bármennyire szeretjük egymást bizalom nélkül nem fog működni...:(
2013. dec. 11. 14:02
 24/39 anonim ***** válasza:
A kérdés egyedül feltudod nevelni a babát?
2013. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond ha egyedülálló anyuka lennék, megoldanám, erős nő vagyok. Csak a baba miatt nem bocsátanék meg neki. Egyedül az számít, hogy nagyon szeretem...
2013. dec. 11. 14:07
 26/39 anonim ***** válasza:
Balgaság.Szerelem ide vagy oda.
2013. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Mondjuk ettől én is félek.Mi lesz ha jön a baba és nem lesz a szexuális igények kielégítve.Egyik fél részéről sem.

Nem tudom mit tennék.Főleg ha jönne egy könnyű préda.

Adj neki egy kis időt

2013. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Költőnő? ***** válasza:

a "sebet", amit kaptál sztem már nem lehet eltüntetni, de neked kell érezned, h mennyire tudsz vele együtt élni a jövőben.

mennyire fogsz majd "rémeket látni", amikor esetleg semmi okod rá. Az is fontos, h mennyire van rá esély, h újra megtörténik.

ezeket gondold át, mert hiába szereted, hiába egy közös baba, hiába szeret esetleg ő is: a bizalmatlanság meg tudja ölni a feleket és a kapcsolatot hosszabb távon.

Amúgy, ha tényleg szeretitek egymást, én lehet h adnék még egy esélyt. csak saját tapasztalat, h nagyon nehéz utána már a "bízom benned, de azért résen is akarok lenni" hajszálvékony arany középútját megtalálni.

2013. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
83%
nem, az ilyen nem férfi.. az ilyet errefelé féregnek szokás nevezni, de ahogy gondolod. ja, és nem bocsájtanám meg. még a kifogás is nevetséges..ahh..
2013. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
26%
az egy dolog h nem tudtatok szexelni de azért nem várhatod el h türje legalább kiverhetted volna vagy valami arra se voltál képes? megértem őt h ezt tette ha ennyit se kapott tőled meg miert nem beszelte meg veled h mi lesz a terhesseg alatt?
2013. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!