Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te az alábbi szituban megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te az alábbi szituban megbocsátanád a megcsalást?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk vidám, boldog, felhőtlen, még tizen éves korunkban jöttünk össze. Kb 1 éve össze is házasodtunk, és van egy gyönyörű pár hónapos babánk. Mi sem lehetne idillibb ennél. Igenám, de néhány napja kiderült, hogy megcsalt. 1 hónapig tartott szeretőt, csak szexre kellett neki, érzelmek nem voltak. Indok: Az utóbbi időben mindenki apaként tekintett rá, én is, és jött valaki aki viszont FÉRFIKÉNT, és ez olyan szinten jól esett neki, hogy nem bírt ellenállni a kísértésnek.(sajnos nagyon jó pasi) Mikor már teljesen kikezdte a lelkiismeret furdalás, véget vetett a dolognak, bosszúból a csaj megkeresett és elmondta. Sajnálja, nem kellett volna, szeret engem, nem akar elveszíteni, belehalna. Én is szeretem őt, nyilván ha nem szeretném, most nem lennék gondban, hogy mit csináljak...Vajon mindenkinek jár mégegy esély, vagy ez már megbocsáthatatlan kategória?
2013. dec. 11. 13:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
utolsó, te nem vagy normális.....
2013. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Természetesen megoldottunk máshogy a terhesség alatt, de azt mondta hogy az nem ugyan az, neki maga a szex hiányzott...
2013. dec. 11. 15:21
 33/39 anonim ***** válasza:
70%

Megbocsátanám. Volt már részem hasonlóban, megbocsátottam és jó döntés volt. Ugyan annak a kapcsolatnak már vége, de a megcsalás után még sok évet éltünk együtt. Ő nagyon igyekezett bizonyítani és visszaszerezni a bizalmam, nagyjából másfél év után sikerült is. A megcsalás pedig olyan álomszerűvé vált, mintha meg se történt volna.

Egy régi, jól működő kapcsolatot nem dobnék el emiatt. De benne tudatosítanám, hogy ez egyszeri alkalom volt, második esély nincs.

2013. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
77%
semmilyen esetben sem megbocsátható nálam a megcsalás, pláne, h itt nem egy alkalomról volt szó...
2013. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te már megbocsátottál neki, folyamatosan mentegeted. Komolyan nevetséges, azaz indok, hogy "mert apaként tekintettek rá". Hát b...eg, mert az lett nem? Eközben lerendezted őt, ha igénye volt rá, nem?! Akkor nekem ne ez legyen a mentség, hogy jaj szegény apaként volt tekintve. Hát mindjárt megkönnyezem... Ráadásul első alkalom után nem nyerte vissza lerombolt önbizalmát, mert apa lett szegényke, egy hónapig kellett építgetni? Nem a gyermeketekre kellene fognia, hogy megunta az otthoni "kosztot", mert elég csúnya dolog, nemde?

Tudod mi a valóság? Megtetszett neki a csaj, te meg terhes voltál, nyilván már nem kívánt annyira. Azt is meg kell emésztened, hogy tudatosan át voltál b@s.va egy hónapon keresztül: megszervezett titkos találkák, lopott csókok, míg te a gátmetszésből próbáltál felgyógyulni, szoptatni a gyermeketeket, ellátni a férjed stb.

Kevés undorítóbb dolog van, mint egy terhes/kisbabás nőt megcsalni, majd magára az apaságra fogni. Meg kellett volna neki is bírkóznia ezzel, mint neked azzal, hogy anya lettél.

36F

2013. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Szánalmas pasi, és te is szánalmas vagy, ha ezt elnézed neki, és vele maradsz. Ez van, sajnálom.
2013. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

1000 %-ban igazat adok a 35-ös hozzászólónak! Tessék, ő leírta mindazt, amiben el kellene gondolkodni. Ha minden férfi így gondolkodna mint az általad mentegetett férjed, aki mellesleg apa, és mellesleg egy hitvány alak, akkor mi lenne a családokból? Az én gyomrom nem venné be, hogy egy hónapon keresztül más ágyából mászott ki, és hozzám meg mászik be.. mellém ugyan nem jönne többet, szerelem ide-oda, pfuj... gusztustalan!


23/N

2013. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ha visszafogadod, újra és újra meg fogja tenni. Kifogás mindig lesz rá. Te meg balek vagy ha megbocsátasz....
2013. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szia:)

Gondold csak végig.. Vele akarsz lenni életed végéig,mindent meg tenni érte,segíteni,szeretni,neki adni magad,bízni benne?:D sose bocsájtanék meg megcsalást..még ha egy kis tüske is ott marad benned kínozni fog..mindig eszedbe fog jutni és sose tudsz majd bízni benne. Amúgy undorító, hogy ezt tette veled miközben te terhes voltál és a közös babát vártátok:( én az ilyen embert hulladéknak hívom..milyen furdalás amikor 1 hónapig szeretőt tartott?:DDD kész vicc. hát ő már biztos nem lesz az igazi:D

2013. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!