Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem, és volt egy legjobb lány barátom...

amikor meghallotta, hogy mi történt velem, össze akart velem jönni, én meg csak az intenzíven feküdtem, Összejöttem vele... 2 hónapig együtt voltunk(Ezalatt már kikerültem a kórházból). Egy nap, berágott, amikor nem írtam neki vissza FACEBOOKON(???!??!), mert családi vitáim voltak, és csak megnéztem mit írt, és nem volt időm visszaírni, le is fagyott a telefonom... Adott 3 napot, hogy jóvá tegyem... Ezen a 3 napon családi programjaim voltak, hogy elsimítsuk a konfliktusokat, de én ezeket eldobtam, csak, hogy jóvá tehessem, mind a 3 napon vele voltam... Egész éjjel az utcán, Holdfényes romantikázás...

Próbáltam minden tőlem telhetőt megadni, aztán a 4. napon : Nem tudtál levenni a lábamról! Hagyjuk ezt...

Utána később megint barátságot akart... Mondtam neki, hogy felejtős, mert, újra belé szeretek, ha esetleg sikerül kiszeretnem belőle...

3 napig lógott a nyakamon, hogy legyünk barátok, vagy barátság extrákkal... (?!?!?!)

Most meg kibeszél, hogy milyen hülye voltam, hogy nem akartam semmiféle kapcsolatot vele... Eleinte köszöntem neki, de vagy nem köszön, vagy nem néz rám, vagy csak halkan valamit odanyög...

Szeretnék tanácsokat! Értelmes válaszokat kérnék!

Mi tévő legyek? Ne foglalkozzak vele?



2013. dec. 13. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Láthatóan segghülye.
2013. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok tipikusan az a réteg akiket meg kell b*szni aztán ki kell b*szni.
2013. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
majd kinövi
2013. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobb is, hogy szétmentetek!
2013. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Óóó! :D Köszönöm a gyors válaszokat!
2013. dec. 13. 19:57
 6/8 WheneverYouWant ***** válasza:
A 2-esnek van igaza:) Kapja azt amit megérdemel.
2013. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel ezzel a lánnyal. Ha igazán szeretett, akkor elég gyerekes, hogy szid és hibáztat. Kerüld a társaságát.
2013. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne is köszönj. Még azt sem érdemli meg.


Kibeszél, hülyére vesz, nem fogja fel, milyen áldozatot hoztál érte, nem veszi tudomásul, hogy vannak gondjaitok, hogy vannak saját problémáid, hogy van egy "másik életed" is, csak saját magára gondol és nem érdekli a te életed.


Te miért vesződsz azzal, hogy akár csak köszönsz neki?

Udvariasság? Illem? Egy idő után ez nem érv.


Nézz át rajta és mosolyogj, örülj, hogy megszabadultál tőle! :-) Jön majd olyan is, aki szeret téged, aki nem átnéz a gondjaidon és nyafog, hogy nem írtál vissza, hanem megért és segít. Majd lesz olyan, aki nem kényszeríti rád magát. Meg kell keresni, meg kell várni!


Ne keseredj el, te így is győztesen távozol. ;)

2013. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!