Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan fiú/férfi, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú/férfi, akit nem zavarná, hogy van egy lány és hallókészüléket visel?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt mindenki tudja, hogy mennyit változott a világ. Sajnos, sok fiú/férfi van, aki nem veszi komolyan a párkapcsolatot. Kiváncsi vagyok, hogy van-e olyan férfi, vagy fiú aki ugyanúgy szereti/szeretné a nagyothalló lányt, mint más normális lányt..

2013. dec. 14. 13:24
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
:) :*
2013. dec. 26. 01:24
 12/34 anonim ***** válasza:
(: (;
2013. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Miért zavarna?:) 25
2013. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Van. De mint tudjuk, erre a legkönnyebb mindent ráfogni és sajnos meg is tesszük.
2013. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Összkép, kisugárzás,belbecs ha ezek rendben vannak az sem zavarna ha siket lenne vagy néma....
2014. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Aha.

Utolsó, lehet hogy te igy gondolod.. Lehet, hogy az ágyra gondolsz..:D De évek múlva megunnád..

2014. febr. 3. 18:38
 17/34 anonim ***** válasza:

Az tökjó, éjszaka amikor kiveszi, nem zavarja a horkolásom.

Am a viccet fére téve abszurd nem zavarna. Tavaly nyáron egy fagyis csajnak volt ilyenje, de alig észrevehető. Szívesen jártam volna vele, de nem hinném hogy lett volna nála esélyem.

Meg anyumnak is van.

23f

2014. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Jaj te.:D

Ez vicces volt, de tényleg.:D


Hát miért nem lett volna rá esélyed?:o

Amúgy anyukádnak hogyhogy hord készüléket?(: [Bocs, ha ez magánélet feltúrásnak tűnik.:|]

Hát gondolom, hogy az emberek többsége nem igazán tudnak arról, hogy a nagyothallóknak nem eredeti a hallásuk. És elöfordulhat, hogy sokszor nem értjük meg egymást, hogy mit mondunk. Van valakinek türelme ehhez, van valakinek nincs.

Mondjuk apám már elég idős, és hallósejtjei elfáradtak, néha nem jól hall. Anyukámnak néha betel a pohara, hogy fater nem bír figyelni arra, hogy mit mondunk..

Értitek, na.:D

Amúgy is lehet, hogy több segítségre lenne szükségük. Attól függ, hogy mennyire..jó az IQ-k..

Szövegértéssel, nyelvtani hibákkal küzködéssel, fogalom megértéssel, szókincs hiánnyal szenvednek.

Szerencsés vagyok, hogy nekem könnyebb a helyzetem, mint bármelyik nagyothalló társaimnak. Szövegértésben ugyanolyan jó vagyok mint a korombeli hallótársaimmal. Nyelvtani hibáimmal annyira nincs sok problémám, mint bármelyiknek.. Fogalom megértéshez több idő kell, vagy lehet hogy mások más fogalmazással segítséget kérünk, hogy másképp magyarázzon meg.

Szókincsek, hát.. No comment..(:

2014. febr. 4. 17:52
 19/34 anonim ***** válasza:
Melletted se kell bekapcsolni az autórádiót :P
2014. márc. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
:D
2014. márc. 25. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!