Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan fiú/férfi, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú/férfi, akit nem zavarná, hogy van egy lány és hallókészüléket visel?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt mindenki tudja, hogy mennyit változott a világ. Sajnos, sok fiú/férfi van, aki nem veszi komolyan a párkapcsolatot. Kiváncsi vagyok, hogy van-e olyan férfi, vagy fiú aki ugyanúgy szereti/szeretné a nagyothalló lányt, mint más normális lányt..

2013. dec. 14. 13:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen lányt és semmi gondom nincs vele. Tök jó fej, el lehet vele hülyülni. Tetszik is és talán még együtt is tudnék lenni vele. A talánt nem a hallókészülék miatt írtam, de annyira még nem ismerem, hogy biztosat tudjak mondani, bár egy próbát biztosan megérdemelne... :))

26/F

2014. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
van! En!
2014. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ha a lány tetszik, nem érdekelne. 17f
2014. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit mondok: én majdnem egy vak lánnyal jöttem össze. Teljesen komolyan vettem, nem rajtam múlott, hogy végül eszeveszettül rohant vissza az exéhez, aki többször megcsalta, és azóta is folyamatosan csalja, meg kb kéthetente szakítanak.

A lényeg: attól, mert valakinek valamelyik szerve nem működik úgy, ahogy kéne, attól még nem fogom kevésbé szeretni.

2014. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
#24 Hát annak a csajnak szerintem nem csak a látószervével volt baj.
2014. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm, srácok.:)

Utolsó elött, hát..sajnálom..:(

2014. jún. 18. 16:39
 27/34 anonim ***** válasza:
engem sem zavarna. apám is rosszul hall. fiatal korában felrobbant mellette valami. szájról olvas inkabb.en a bal fülemre hallok rosszul a karambolunk óta. nálunk már természetes.
2014. júl. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Ettől még te is normális lány vagy, és téged is pont ugyanolyan valószínűséggel vesznek majd komolyan, mint más lányokat...

Szóval ha átvernek, az nem azért lesz, mert te "nem vagy normális", szóval nem a te hibád lenne.

2014. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, igaz meleg vagyok, szóval fiúk jönnek számításba. :)


18F

2014. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ez nem ízlés hanem IQ kérdése. Semmivel sem vagy kevesebb vagy több mint az egészséges társaid. Attól még lehetsz közvetlen, jófej, csinos stb. hogy hallókészüléked van. 29/F
2014. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!