Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet benne valami hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet benne valami hogy sok kapcsolat a pénz hiánya miatt megy tönkre?

Figyelt kérdés
Nem tudom fizetni a számlákat,sem a lakbért,állandóan munka után kutatok de nincs szerencsém,ha sikerül is munka alig vagyok otthon mert állandóan túlorázok,mert kell a pénz,és ezzel a páromat is hanyagolom,stb..ilyenekre gondolok
2013. dec. 14. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. De ha erős a szerelem, akkor segítsetek egymásnak.
2013. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 GentLnazi ***** válasza:
Igen,a pénz sok kapcsolatot tesz tönkre sokszor még akkor is amikor minden más jol mukodik ...de nem hiába az ember a leghülyébb élőlény ,csak mi fizetünk az életért.
2013. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, sajnos
2013. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen! Sok kapcsolat így megy tönkre. De sok a kivétel is. Ha elég erősek az érzelmek és az akarás akkor tartós marad a kapcsolat. Csak magamból kiindulva tudom ezt írni. Több mint 10 éve vagyok kapcsolatban és ritka volt az az időszak mikor itthon dolgozott a párom. Van,hogy 2 hétig nem is tud hazajönni. De mi akarjuk,hogy működjön.
2013. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!