Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanál a párodnak miután ezt megtudtad róla?

Figyelt kérdés

Hogy több életet is megmentett egy balesetben. Neki köszönhető hogy senki sem halt meg és lett igazi tragédia és az életét kockáztatta, hogy kihúzzon egy gyereket a már lángoló autóból.

Nem tudja, hogy tudom. Valamiért nem akarta elmondani, csak a sérüléseit láttam anno és kimagyarázta mással.


2013. dec. 14. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, mert valamiért nem akarta elmondani. Majd elmondja ha elszeretné (és akkor eldöntheted meglepődsz-e vagy elmondod neki hogy már tudtad).


De én másképp néznék rá :) nagyon büszke lennék :)

2013. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Finoman rákérdeznék. Lehet ő maga sem dolgozta ezt még fel, biztos nem volt egyszerű a helyzet.
2013. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem véletlenül nem mondta még el.
2013. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
"Leszophatlak?"
2013. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
ÉÉÉn hőőősöm :D
2013. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Off: Már éppen kiléptem és mentem volna el a géptől amikor a "Leszophatlak" kommentet megláttam... Visszajöttem hogy felpontozzam :D


On: Igen, szerintem se kérdezz rá, vagy ne említsd meg, oka van annak ha nem mondja el. Egyébként megkérdezhetem hogy honnan tudtad meg?

2013. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Én megértem,mert nem azért tette,hogy mások máshogy nézzenek rá és "kiváltságai" legyenek.


Szóval szerintem ritka az olyan igazi ember,mint a te barátod.

2013. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Te honnan tudtad meg???
2013. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem elég nyilvánvaló, hogy rólam van szó. Nem, nem vállveregetésre van szükségem, csak kíváncsi lennék a reakcióra, mert hamarosan úgyis megtudja. Aztán elég nagy "hülyeség" és bizonyos mértékig felelőtlenség is. Ezért félek kicsit a reakciójától.
2013. dec. 14. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
#6 Köszönöm :D
2013. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!