Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párodnak nem lehetne...

Ha a párodnak nem lehetne gyereke akkor is vele maradnál?

Figyelt kérdés

Én szó nélkül vele maradok,csak a környezetem molesztál,hogy ezt még meg bánom.Komolyan mondom,hányinger kerülget az ilyen emberek légkörében.Nehogy már ettől ne érezze magát valaki embernek,hogy meddő..

Anyám is ilyen...

Egyébként együtt élünk már fél éve!

Szóval,szerintem nincs veszve semmi.Még egyébként is ráérünk a gyerekkel (örökbefogadás) mivel csak 22 évesek vagyunk.

Szerintem ez nem szabhat gátat egy kapcsolatban!Vagy ki,hogy gondolja?Érdekelnek a vélemények!


2013. márc. 23. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
85%
Nekem épp ilyen férfire lenne szükségem, mert én sem akarok gyermeket.
2013. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
95%
Maradnék.
2013. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

Ja,és én vagyok a férfi!

Egy 5 napja derült ki,a párom egy kicsit maga alatt van.De majdcsak megbékél vele.

2013. márc. 23. 14:52
 4/65 anonim ***** válasza:
95%

Vele maradnék. Biztos vannak olyanok is, akiknek annyira fontos a gyerekvállalás, hogy nem maradnának, de én nem tartozom közéjük. A környezetednek meg semmi köze a te magánéleti döntéseidhez.

Ráadásul több olyan esetről is hallottam, mikor valakiről kiderült, hogy nem lehet gyereke, aztán pár év múlva mégis szült.

2013. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
86%
5 napja derült ki, és már mondogatják, hogy meg fogod bánni? Te jó ég.
2013. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
44%

Ha a házasság előtt már tudta, hogy meddő, de elhallgatta, akkor nem biztos, hogy vele maradnék. A hazugság nem bocsátható meg.

De ha a házasság alatt derül ki, akkor természetesen maradnék. Régen sem váltak el a párok emiatt.

2013. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
62%
6-os: és ha nincs házasság? Elhagynál valakit azért, mert nem lehet gyereke?
2013. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
77%
Én nem biztos hogy maradnék. Nekem fontos a saját gyerek. Egyébként szörnyen fiatalok vagytok. Ki tudja mit hoz meg a jövő......
2013. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
19%
Habár ha jobban belegondolok, a beranya ötletet meg felvetnem....8-as voltam.
2013. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
83%
De miért fontos a saját gyerek? Először a kedvesedet találod meg, és vele akarsz (ha akarsz) családot. Onnantól mindegy, hogy sajátot vagy örökbefogadottat (aki szintén saját) nevelünk fel, a lényeg az, hogy mi együtt indulunk el ezen az úton, egymás társai vagyunk.
2013. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!