Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonykor milyen pofát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor milyen pofát vágjak majd ehhez?

Figyelt kérdés
Én adok a barátomnak ajándékot ő meg nem..Soha nem voltam még ilyn helyzetben..Hogy odaadom az ajándékom megköszöni az illető aztán helló..Nem várom el,hogy méregdrága ajándékot kapjak..De az már,hogy fog festeni,hogy behívnak karácsonyra én odaadom neki az ajándékot ő megköszöni és akkor szia...Nem tudom ehezz milyen arcot vágjak majd... 1,5 hónapja vagyunk együtt...
2013. dec. 15. 09:54
1 2 3
 11/28 Tarnolf ***** válasza:

Szerintem ne add oda neki az ajándékot. Nem csak azért, mert ő nem ad neked, hanem, mert lazán kijelenti, hogy "NEM".


Ez már bunkóság, főleg, hogy ilyen lazán kijelentette.


Én azért adnék ajándékot barátnőmnek, akárhogyan is állunk anyagilag. Elvégre a szándék a fontos igazából szerintem.

2013. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Na igen ha bejövök karácsonyra az ajándék nélkül(tudja az anyja,hogy mit adok a fiának ajándékba) furán jönne ki...
2013. dec. 15. 10:09
 13/28 A kérdező kommentje:
De ez nekem elég sz*arul esik...Igazábol elgondolkodtam,hogy ezután akarok e tőle valamit is...Mert még az elmebeteg exem is
2013. dec. 15. 10:13
 14/28 A kérdező kommentje:
De ez nekem elég sz*arul esik...Igazábol elgondolkodtam,hogy ezután akarok e tőle valamit is...Mert még az elmebeteg exem is vett ajándékot...
2013. dec. 15. 10:13
 15/28 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, se szülinapra, se karácsonyra nem kaptam semmit. Nem is voltunk sokáig együtt.
2013. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Most igy másnak a nevében elmeséltem ezt a sztorit neki és megkérdeztem mit szól ehhez?Teljesen ridegen fogadta s beszólt,hogy ezért kapok én is két puszit meg egy sziát..
2013. dec. 15. 10:15
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Lelehet pontozni, de én otthagynám a francba, ha ennyire leszarja az egészet.

Nem a pénzről szól, én nem várom el a páromtól, hogy vegyen nekem valamit, annak is örülnék, ha egy szívecskét rárajzol egy lapra, azt annyi. A szándék a fontos, de ez a te barátod fejében meg sem fordult.

Szerintem nem valószínű, hogy szeret. Plusz én a te helyedben oda nem adnám az ajándékot.

2013. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Helyedben megmondanám neki hogy hallottam amikor az az anyjával beszélt, és nem tudtam mire vélni hogy nem ad ajándékot, szoval hacsak nem zsidó, akkor adjon valamit, mert nekem fontos ez a szép gesztus. És ennyit tegyen meg értem, ha már én is csináltattam neki ajándékot.

Az anyósnak meg megmondanám, hogy ha már beleszól a fia dolgába, akkor adhatna jobb tanácsokat is.

2013. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakire rá kell szólni, hogy adjon már valamit karácsonyra, az régen rossz. Szeret egyáltalán téged ez az ember? Szerintem rohadtul nem... Lépj le, keress egy egészséges embert.
2013. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

En nem adnam oda... Elvinnem es ha megis kapok vmit akkor odaadnam.

Vagy ha nem ad semmit (akar magat masnival becsomagolva vagy ha nagyon szarul allnak egy kindertojast) akkor olyan szoveggel hogy boldog karacsonyt te paraszt...

2013. dec. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!