Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonykor milyen pofát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor milyen pofát vágjak majd ehhez?

Figyelt kérdés
Én adok a barátomnak ajándékot ő meg nem..Soha nem voltam még ilyn helyzetben..Hogy odaadom az ajándékom megköszöni az illető aztán helló..Nem várom el,hogy méregdrága ajándékot kapjak..De az már,hogy fog festeni,hogy behívnak karácsonyra én odaadom neki az ajándékot ő megköszöni és akkor szia...Nem tudom ehezz milyen arcot vágjak majd... 1,5 hónapja vagyunk együtt...
2013. dec. 15. 09:54
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Hát én beviszem az ajándékot ha ad valamit ad ha nem,nem.De akkor én se adom oda,hamar elhuzok onnan aztán én is igy állok majd hozzá..Nekünk sincs sok pénzünk de azért saját kezűleg faragtam neki...De mindegy..
2013. dec. 15. 11:10
 22/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, őszintén, miért vagy egy ilyen emberrel? Egész életedben ezt akarod majd játszani?
2013. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem.. Az a vicc,hogy ő tudja,hogy adok ajándèkot...
2013. dec. 15. 11:24
 24/28 anonim ***** válasza:
Hát, akkor innen ez már a te ostobaságod. Ha ezt eltűröd, akkor ne itt sírj és panaszkodj, ha nem tegyél valamit. Mindenki a maga életéért felelős. Ha neked így jó, akkor ne panaszkodj és dühöngj.
2013. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
*Ha ezt nem tűröd el
2013. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Vidd el mindenképp az ajándékod. Ha ő mégis ad, add te is oda neki. Ha nem ad, akkor ne add neki. Add olyannak, aki megérdemli, anyukádnak vagy a rászorulóknak stb.


Kapcsolatotokról nem akarok következtetéseket levonni, mert az egy dolog, hogy valaki nem híve az ajándékozásnak, ezzel még együtt lehet élni. De az már kicsit érthetetlen, hogy akkor miért hív meg karácsonyozni.

2013. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd el az ajándékot, ha ő is ad, odaadod, ha nem, nem. Ha lesz akkora arca, hogy szóba hozzá, hogy úgy tudta, kap tőled valamit, megmondod neki, hogy hát, rosszul tudta. Ennyi.
2013. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ba,zd szájba a ri.ancot!!!
2014. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!