Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha 24 évesen a 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 24 évesen a 15 év körüli, valóban érett gondolkodású lányok vonzanak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 00:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

"Vagy akkor vallj színt, hogy tetszik a tinik hamvas teste, esetleg szűz vagy és esélyesebbnek találod magad a körükben"


Természetesen szexuálisan is vonzónak találom őket, felesleges lenne vitatni. Mindazonáltal nem jobban, mint egy pl. 20 éves lányt.

Egyébként a hozzám korban közelebb álló, esetleg nálam idősebb lányoknál - az eddigiek alapján - több esélyem van, mint a kérdésben szereplő korosztálynál.

2013. dec. 17. 01:10
 42/71 anonim ***** válasza:
Akkor meg tényleg ne viselkedj aberrált vagy pedofil módon, ahogy az előttem szólók írták. Foglalkozz a korosztályodhoz korban közelebb állókkal.
2013. dec. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:

"mindenki tudja hogy törvényileg nem számítasz annak de az emberi normákat tekintve szerintem igen,"


Ismertetted a véleményedet, köszönöm. Egyébként a magyar jog nem ismeri a "pedofília" fogalmát, az alapvetően orvosi a kategória. Hovatovább, a jog is "emberi norma", csak éppen formális meghozatali eljáráshoz kötött, és állami úton kikényszeríthető... De ez már más téma.

2013. dec. 17. 01:13
 44/71 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki menjen a pics@ba! :D
2013. dec. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%
3 herém van!
2013. dec. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
51%
Én arra jöttem rá hogy amit most itt ideokádsz az csak egy álca ha ennyire "tudatos" lennél (nem tudom milyen szót használjak) mint amennyire mutatod magad lenne annyi eszed hogy egy korodbeli csajt is összetudnál szedni.
2013. dec. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:
I am Alive: mint már korábban is megfogalmaztam, volt több barátnőm is a saját korosztályomból, valamint könnyebben is "szedek össze" velem egykorú vagy idősebb lányokat, mint fiatalabbakat.
2013. dec. 17. 01:19
 48/71 anonim ***** válasza:
100%
és ez szerencsére egyre nehezebb lesz neked :D
2013. dec. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
pedofil vagy! téma lezárva.
2013. dec. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:

Feltettél egy kérdést:


"Normális, ha 24 évesen a 15 év körüli, valóban érett gondolkodású lányok vonzanak?"


Te normálisnak gondolod?

Mert ha igen akkor minek kérsz ki véleményt?

Eleve el sem fogadod az ellentétes választ, akkor mi értelme van a kérdésednek?

2013. dec. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!