Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha 24 évesen a 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 24 évesen a 15 év körüli, valóban érett gondolkodású lányok vonzanak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 00:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
PEEEEEEEEEEEEEEDOOFILLLLL ÁLLAT !! :d
2013. dec. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
a lány elvégezte a 8. osztályt,ma már dolgozik a férjével 2 műszakban présgépet,ponthegesztőt kezelnek(konténer készítő gyárban) nagyon ügyes,ugyanannyit keres,mint a férje aki hegesztőnek tanult.
2013. dec. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
a #9-es kb. mindent leírt, csatlakozom.
2013. dec. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
Ismertem egy olyan lányt,aki letagadta a korát 16 éves volt,és hozzáadott még 3-mat. én 25 voltam,a lány gyönyörű,egy-két csók volt,nem feküdtem le vele,ugyanis elmondta,egy haver,hogy hány éves a csajszi.Aztán megértettem,miért ilyen gyerekes,és rájöttem,hogy nőt akarok nem lányt. Néhányan mondták,hogy próbáljam meg,a szülei nem foglalkoznak vele,meg isznak bántják,néhány hónap múlva,halottam,hogy megszökött otthonról,eltűnt. 5 éve nem láttam :( senki nem tudja mi van vele él-e még? Ilyenkor gondolkodom,hogy nálam jó helye lett volna,megmenthettem volna,idővel normális nő lett volna. Bocsásson meg mindenki aki szerint ez pedofília,én inkább maradtam egyedül,én hülye
2013. dec. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:

Figyelj. Egyrészt: Ez mondhatni normális, biztos vonzó, hogy ártatlan, naiv, érintetlen... Ne tagadd, hogy nem a naiv lányok kellenek, mert én még nem találkoztam a korosztályomban olyannal, aki nem lenne az. Ami a szellemi érettséget illeti: nézd, én elkezdhetném mondani, hogy az ország egyik legjobb gimijében milyen az átlagom, meg, hogy én milyen csoda érett vagyok, hogy tudok dolgokat a világról; amit te nem, stb. DE ez nem számít! Az más kérdés, hogy nem állnék le veled, max barátkozni. A korosztályomban tombolnak a hormonok, jön a bizonyítási vágy, meg aztán mindenki kiváncsi... Nem tagadom: én is. (De én tartom magam ahhoz, hogy nem fekszem le senkivel 16 éves koromig). Tarthatsz gyerekesnek, komolytalannak, gyerek vagyok még, ezt el is fogadom, csak TE meg felnőtt vagy! Beszélhet bárki okostojásként, felhasználva a világ összes bonyolult szavát, bár szerintem én ezek nélkül is ki tudom fejezni magam.

Másrészt: a pedofília egy elterjedt szó, amit nem mindig (/legritkább esetben) használják arra, amire kéne. A köznyelvben a kiskorúakhoz való vonzalom. Tehát beleköthetsz mindenkibe, akkor is így fogják használni.

14/L

2013. dec. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
Nem normális,de miért érdekel a mások véleménye?
2013. dec. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
Attila, te valami szeméttelepen élsz? Nem semmi történetek!
2013. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:

ATTILA GEORG válasza:


"a lány elvégezte a 8. osztályt"



Ha tanul akkor ma értelmes munkája is lehetne.

Főiskola, egyetem..

2013. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:

"Eleve el sem fogadod az ellentétes választ, akkor mi értelme van a kérdésednek?"


Elfogadom az olyan válaszokat, amelyek a kérdésre vonatkoznak, és nem az én vélt vagy valós parafíliáimra.


-Jeanne d'Arc-: szeretem meghallgatni a többi ember véleményét.

2013. dec. 17. 18:43
 70/71 anonim ***** válasza:
Ne pedofilkodj!
2013. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!