Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a hátatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a hátatok mögött a vőlegényetek ajánlatot tenne a saját nővéreteknek?

Figyelt kérdés
A párom sms-ben megírta nővéremnek, hogy ha gyereket szeretne, ő szívesen csinál neki, majd hozzátette, hogy ne írja vissza a választ (mivel az én telefonomról küldte, mert az övéről épp lefogyott a kredit) gondolom azért hogy én ne tudjam meg....miből gondolta, hogy nővérem ezt nem mondja el??? Illetve ha "viccelt" ez szerintem nem annak tűnt.... 34N
2013. szept. 10. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tisztáznám a võlegényemmel, hogy ez mit jelentsen, hiszen igy láthatja, hogy a nõvéred nem titkol el semmit sem elõled. Az is lehet, hogy csak vicc, de eléggé furcsa vicc különben.
2013. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ez így igaz, ahogy a nővéred mondja(és nem keveri a kakit), akkor egy szó: lapát :D Aztán írogasson másnak, meg csináljon másnak gyereket.
2013. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

NEm hinném, hogy viccnek szánta. Annak túl durva. Ha konkrétan nem is kerülne rá sor, annyit meg lehet tudni, hogy a vőlegényed a hűséget igen lazán kezeli.


Hogy mit tennék? Nekem már nem lenne a vőlegényem.

2013. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja megmagyarázni, akkor dobd ki. Aztán csináljon nyugodtan gyereket a nővérednek...
2013. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...az az igazság, hogy 8 év nagy idő...de persze nem jelenti azt, hogy eltűrjem. A nővérem tuti igazat mond, mert nagyon jó testvérek vagyunk. Ezért nem értem igazán, ő is tudja, és nem gondolta hogy nővérem ezt elmondja??? Kérdőre akarja nővérem vonni előttem, és én gondolom, hogy viccnek fogja beállítani, a baj csak az, hogy én ezek után már nem tudok bízni benne...8 évet felrúgni, de lehet hogy muszáj lesz. Ledöbbentem teljesen, akkor a kolléganőkkel mit művelhet...megalázottnak érzem magamat, vakon bíztam benne.
2013. szept. 10. 22:29
 6/13 anonim ***** válasza:

Én 10 évet is felrúgtam, és nem bántam meg.


8 év nem ok arra, hogy a következő 30-ban lábtörlőnek nézzenek.

2013. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, az én patkány exem 4 év után került lapátra, amikor egy "havernővel" jakuzzizott, és a csaj eléggé konkrét smsben leírta, mi történt még, ami cseppet sem felebaráti volt...Jó ötlet a szembesítés, úgyis látod mit reagál. Tudom, hogy 8 év sok idő, és most lehet attól félsz, nem lesz senkid, de! Gondold el, így mernél vele összeházasodni? Gyerekeket vállalni?
2013. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, megingott a közös jövőben való hitem...nagyon kíváncsi vagyok a reakciójára ha szembesítjük. Addig még 2 nap, nehéz úgy viselkednem, mintha misem történt volna.
2013. szept. 10. 22:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Ooo szegény :( Nem tudod előbbre hozni? Csak hogy ess túl rajta...Egyébként érdekelne, hogy mégis mi a tökömet gondolt??? Megpróbálja a nővéredet felszedni a te telódról? Fogyatékos szegény, vagy mi van vele???
2013. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát csak azt tudom elképzelni hogy félre ment az sms, és nem is neki szánta. Én mindenképpen dobnám. Ha a nővérnek kell, vigye bár én sajnálnám a testvéremet egy ilyen görénytől. Ha megcsalna, menjen a francba. Ha nem csalt (volna) meg, de könnyen beletörődik a szakításba, akkor is menjen a francba. Ha csak épp megfordult a fejében bármi ilyesmi, és hirtelen ráeszmél hogy mégis fontos(abb) vagy neki, és elkezd teperni érted akkor meg legfeljebb visszafogadod, ha még te is akarod.
2013. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!