Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek a barátommal?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt de én még szűz vagyok..de nagyon kívánom csak félek hogy kihasznál ha könnyen odaadom magam..10 évvel idősebb nálam
2013. dec. 18. 23:35
1 2
 11/16 Joco901019 ***** válasza:
Szerintem oda írhattad volna megjegyzésbe, hogy más nők válaszait várod inkább. Mert sok olyan választ kaptál amire nem mész semmire. Szerintem csak ki fog használni, de te tudod mi a helyzet, még várj 1-2 hónapot.
2013. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem bízol meg még benne akkor ne feküdj le vele. 2 hónap azért 2 hónap azalatt az embert megismered annyira, hogy szexuális kapcsolatot akar, vagy pedig egymásba tudnátok szeretni. 10 évvel idősebb? hát ez lehet jó is rossz is, az én barátom is tíz évvel idősebb, de ez nálunk nagyon jó, tapasztaltabb valamivel, érettebb, megbízhatóbb. Bár nem tudom te hány éves vagy, mert ha csak ilyen 15 éveske akkor ez még alapból korai lenne.
2013. dec. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
végül is a pina arra való hogy megb**sszák
2013. dec. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk. Lehet kihasznál, de lehet beléd van zúgva. Neked mi a jó? Ha még nem bízol benne akkor várjatok, de ez a célszerű is amúgy.
2013. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 AndrejjaMarijann ***** válasza:
Bizalom.Anélkül ne feküdj le vele.
2013. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tehát az elmúlt 2 hétben nem került rá sor?
2013. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!