Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem. Balesetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem. Balesetet szenvedett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A(z) (volt)barátom 2 hónappal ez elött szakított velem, mert a nővére esküvőjén megismert egy lányt aki nála 2 évvel idősebb(23)és 300km-re lakik tőle. 14 hónap után azt monda, hogy már csak az emlékek miatt kellek neki, és úgy gondolja, hogy ez nem fog működni. Ez alatta 2 hónap alatt a távolság miatt 2x találkozott a "szerelmével". Most mikor jött haza tőle motor balesetet szenvedett, elés súlyosat. Szubintenzíven van és csak a család tagok látogathatják heti 3x 1 órát, folyamatos altatásban van mert össze esett a tüdeje. Anyukája nagyon szeret engem, és monda, hogy nem szeretné ha így látnám, de amint kikerül kórteremben nekem szól először.De én enm bírom, még mindig nagyon szeretem és ha csak 2 hét múlva hozzák ki az intenzívről bele őrülök, emellet meg nem akarok találkozni azzal a csajjal se akivel most jár, mert még neki esnék dühömben. Viszont az unoka tesója akivel szintn jóba vagyok, azt monda hogy amikor csövet cseréltek nála engem keresett mindenhol. Szerintetek bemenjek a családdal legközelebb a intenzívre vagy várjam ki amíg kikerül onnét?( azt mondták, hogy én a14 hónappal így is közelebbi családtagnak számítok mint a csaj 1hónappal másféllel).
2009. nov. 25. 17:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én biztos nem bírnám ki, hogy ne menjek be a kórházba! Biztos jól fog neki esni, még az is lehet, hogy újra előjönnek a régi érzések és átértékeli a kapcsolatotokat! :) Szerintem helyes, hogy vele szeretnél lenni egy ilyen baleset után és tényleg nagyon szeretheted, hogy nem tart vissza a büszkeség.

Egyébként gondolkodtál már hogy reagálsz majd, ha meglátod? Odabújsz hozzá vagy mint csak barát mész?

2009. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
ma voltam, bent a korházban anyukájával (mert ugye csak családtaggal lehet látogatni) altataják szegényt, de nem érdekelt 4 órán át csak ültem és fogtam a kezét. Még 3napig fogják altatni. Nagyon rossz érzés így látni, de tudom,hogy erős és fel fog épülni!Legközelebb csak akkor megyek amikor felkeltik...nagyon várom már, hogy lássam, minden rendben van vele...
2009. nov. 26. 18:26
 13/13 anonim ***** válasza:
mi lett történet vége?:)
2010. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!