Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn még nem válaszolt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn még nem válaszolt, ezzel sikerülhet válaszra birnom?

Figyelt kérdés
Életemben először próbálom ki a társkeresőzést. Mindenki ott szabadon irogathat, tehát nincsenek korlátok. Irtam egy lánynak, még nem válaszolt, rám is nézett... mit irjak neki, hogy legalább egy "nem"-et mondassak vele? Az is jobb, mint lefosni a másikat...
2013. dec. 19. 22:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én speciel a randihely.hu-n voltam.


Olyan nőknek írtam akik nekem tetszettek, ennyi. Ez ízlés dolga.


A feleségem pl 175 centi magas 65kg, természetes szőke váll alatti hajjal, világoskék szemű. Nem agyonsminkelt, nem műkörmös plázacica stílus. Hanem normális akinek van személyisége, és lehet vele normálisan beszélgetni. Plusz van közös vonásunk, mert ugyanúgy imád olvasni mint én. Nekem ő jön be. Neked meg más...


Ha pl plázap...csákat keresel, és ahhoz nincs meg a pénzed, külsőd, nem fogod érdekelni őket.


Attól függ mennyire jössz be a csajoknak, és milyen a dumád , meg tudod e fogni őket annyira hogy visszaírjanak. Ennyi.


Nem egy nagy dolog társkeresőn becsajozni:) Ha viszont a nagy őt keresed, akit én megtaláltam első körben, akkor már jóval több szerencse kell hozzá.:)


24/F

2013. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Mit gondolsz, miért regisztráltak? Akit szeretnek a normál életben is, az nem regisztrál oda."


Ezt azért kikérem magamnak. Lány létemre én is társkeresőn ismerkedtem, a jelenlegi páromat is ott ismertem meg. Nem nevezném magam g*cinek, a környezetem is szeretni valónak tart, egyszerűen csak nehezen megy nekem az ismerkedés "való életben". Aláírom, hogy a legtöbb csaj tényleg elég érdekes, de azért a pasikat sem kell félteni... amikor fent voltam a társkeresőn, kezdetben mindenkit megtiszteltem egy kulturált válasszal, akkor is, ha nemleges volt. Tudjátok, mit értem el vele? A kedves lovagok cserébe mindenféle ocsmány fröcsögő levelet küldtek vissza, hogy "akkor húzz a g*cibe, te retek", stb., mert nem voltak képesek feldolgozni egy elutasítást :S úgyhogy onnantól fogva én is tojtam minden egyes levélre válaszolni. Erről ennyit...


24/l

2013. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

utolsó, nagyon sajnálom hogy igy történt. De akkor ezek szerint a lányok 95%-át elküldték már a franczba igy, és elegük lett.

De irtak már vissza "nem"-et, élőben is elküldtek, és sose volt ilyen reakcióm, akiket megkörnyékezek, TÉNYLEG normális kapcsolatot kezdeményezek velük. Szerintem egy ilyen rossz reakcióval még a maradék 1% esélyt is el lehet rontani.


Na mindegy, innentől a szokásos 1% - 1% keresik egymást :)

2013. dec. 26. 23:26
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne ismerkedj társkeresőn, mert csak fájdalmat okoz!
2013. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14 miért kell értelmetlen és általánosító tanácsokat osztogatni?


Nem feltétlen okoz fájdalmat.


Nem jobb és nem is rosszabb mint élőben ismerkedni.


Sokaknak sikerül így párt találni. Én a feleségemet köszönhetem a társkeresőnek. Miért ne sikerülhetne a kérdezőnek is?


24/F

2013. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

12-es vagyok, és egyetértek az előttem szólóval. Attól még, mert valakinek rossz tapasztalata van a társkeresővel, nem kell általánosítani.

Ja, azt még hozzátenném, hogy legjobb barátnőm is(szintén 24 éves) társkeresőn ismerte meg a férjét, pedig ő aztán végképp nem gondolta volna, hogy így lesz, mindig is szkeptikus volt az internetes ismerkedéssel kapcsolatban. És mégis: öt éve együtt vannak, két éve házasok, és idén született meg az első gyermekük :)


24/l

2013. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!