Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat és a takarítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat és a takarítás?

Figyelt kérdés

A barátnőm 22 éves.Amolyan hercegnő stílus.Szóval nagyon el van kényeztetve.3 hónapja költözött hozzám a kis lakásomba.Mivel ő egyetemre jár én meg dolgozok így többet van otthon mint én.Így rá hárul a takarítás feladata.Csak ezt nem akarja csinálni.Beszéltem vele erről és nagy nehezen ráveszi magát.

Idővel változni fog?Vagy ilyen marad örökre?

26f


2013. dec. 20. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Magától nem fog változni. Szépen le kell ülni és beszélni vele, hogy az a helyzet, hogy ezt és ezt a munkát el kell végezni, és jelenleg úgy igazságos, ha ő csinálja a takarítást, lévén több ideje van.

Ha az emberbe nem ezt nevelték, magától sose fog rájönni, egész egyszerűen azért, mert eszébe se jut a dolog.

2013. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"én meg dolgozok így többet van otthon mint én.Így rá hárul a takarítás feladata."


Azért ezt huszárosan megoldottad. Takarítsatok közösen...

2013. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.

Amíg csak én hozok haza pénzt és az én fizetésemből élünk ketten akkor addig bizony egyedül kell takarítania.

Ráadásul főzni is én főzök.

2013. dec. 20. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egyén függő. Tudok olyan nöröl aki sosem változott meg és a férje csinál mindent és már 50 körüliek. olyan szinten én is el voltam kényeztetve hogy nem kellett soha takaritanom gyerekkoromban mert járt hozzánk egy néni aki heti egyszer megcsinálta. De ettöl függetlenül igy felnött fejjel már rendes háztartást vezetek. Tény hogy idövel jöttem bele és sokáig ugymond nem volt rá szemem hogy észrevegyek annyira dolgokat de idövel ez változott.
2013. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magad után te is eltakaríthatsz nyugodtan attól még. A többit meg megcsinálhatja ő. De nem hiszem, hogy megváltozna, aki ilyen "hercegnő típus" az mindig nyavalyogni fog emiatt...
2013. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!