Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ennyire féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap elmentem pókerezni és reggel 6-ra értem haza, azt mondta, hogy ne hazudjak mert tuti nem pókerezni voltam. Ezzel azt akarta mondani, hogy más lánnyal voltam. Ma meg telefonáltunk és ő nem tette le a telefont de én se és majdnem 1 órán keresztül hallgattam, hogy mit beszél az osztálytársaival, utána meg észrevette, hogy hallok mindent. Nagyon durva dolgokat mondott. Lehet, hogy szakítani is fog velem mert azt mondta, hogy szerinte folyton csalom pedig sose voltam hűtlen meg nem csinálok olyan dolgokat. Több mint 1 éve együtt vagyunk, minden nap találkozunk és nem tudom miért nem bízik meg bennem, igazából ő se tudja megmagyarázni ha megkérdezem. Mellesleg hallottam, hogy beszélt valami fiúval is rólam. Mindig kedveskedek neki, sok ajándékkal meglepem, mindenben segítek amiben csak tudok és mindig ott vagyok ha szüksége van rám, erre ezt kapom. Nagyon szeretem de haragszom most rá. Bocsánatot kért ma már többször is. Mit csináljak? :S

18/L 24/F


2013. dec. 20. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit. A kapcsolat alapja a bizalom. Ha ez nála minden ok nélkül ennyire hiányzik, akkor sajnos nem tudsz mit tenni, hogy javuljon a helyzet. Sajnálom.
2013. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kalap, kabát!

Önbizalom hiányos és rajtad vezeti le.

Az meg külön undorító, hogy nem veled beszélni meg a bajait, hanem fut a barátnőhöz meg ehhez a pasihoz.


Éretlen, ennyi!

2013. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem éretlen amúgy. Normálisan gondolkozik meg minden, csak ez. Ezen ha változtatna akkor minden tökéletes lenne.
2013. dec. 20. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja érett :D

Nem áll oda eléd, hogy figyelj ez és ez van, hanem sír a barátnőjének, hogy milyen szemét vagy. Hagyod, hogy ő dobjon? Ne legyél már papucs!

2013. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18 éves könyörgöm. 18 éves lányokkal elvből nem állok szóba, akármilyenek is. Olyan gyerekek, mint a tökömben lévő sperma. Nagyon kezdetlegesek még önmagukban :D
2013. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dobjad már!
2013. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem hát én ismerem :D tényleg értelmesebb a koránál ezt az egy dolgot leszámítva, tudom, hogy most úgy viselkedik mint egy 15 éves. Azért nem akarok vele szakítani mert nekem ő a tökéletes, mindenhogy passzolunk. Ha ezt valahogy meg lehetne benne változtatni...
2013. dec. 20. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor legyél papucs:) Tiszteletet az nem kapsz, de minek is az, nem?

Addig vagy jó, amíg adod az ajándékokat, kihasznál, de van ez így!

Majd ha dob, akkor keress egy NŐT!

2013. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos. Maradj vele, úgysem fogok már pasival komolyan kezdeni, egy szex erejéig maximum:)
2013. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!