Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el a pasik többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a pasik többsége, hogy egy nő házias legyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem h elvárják hogy csak a nő mos-főz-takarit-vasal stb.Ez olyan ódivatú sztem! Tőlünk nyugatabbra állitólag már nem igy gondolkodnak a pasik,ott egyenlő arányban osztják fel a házimunkát a felek egymás közt...meg persze a gyereknevelést is...hiszen ez mindkettőjük dolga,nem? Mért nem változik a szemlélet itthon? így semmi kedvem nem lesz férjhez menni...irjatok minél többen,komolyan érdekelne hogy mit gondoltok erről,remélem nem csak én vagyok a túl felvilágosult...:D
2008. júl. 14. 12:07
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
13%

Ez egy érdekes kérdés.


Én is úgy gondolom hogy a nő dolga a főzés, a mosás, a takarítás. A gyereknevelés már közös feladat szerintem.


De nem értem neked mi nem tetszik ebben? Nem szeretsz rendet tartani, meg főzni, vagy gyereket nevelni és a férjedre akarod hárítani a munka egy részét? Nem kötözködni akarok, csak nem világos a probléma számomra.


Szerintem.

2008. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
megértelek... dolgozzunk, takarítsunk, főzzünk, stb stb, mint egy cseléd... ja és emellett még képezzük magunkat, hogy a legjobbak legyünka szakmában és törjünk előre... meg szépítkezzünk, órákig szőrtelenítsünk minden nap, frissen mosott haj, magassarkú, tiptop minden... sajna ennyi nem megy... segíteni kell a pasinak is, akik ezt nem értik meg, azok nagyon betokosodott agyúak... nem avgyok robot, aludni is kell meg szórakozni, pihenni... az is fontos...
2008. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Igazából én még nem éltem együtt pasival,( 27 vagyok)tehát ezen a téren nem tapasztalatból beszélek,hanem csak szoktam olvasni meg hallani itt-ott ezeket a dolgokat...és elkezdek rajtuk agyalni.És csak érdekelt hogy tényleg ez a helyzet vagy csak az újságok írnak mindenfélét? (apám lelépett kiskromban,nem volt apám,szóval én nem ezt láttam otthon.Nagymamám csinálta az otthoni dolgokat,anyám meg dolgozott...:P ) Most van egy pasim már 6 éve,de nem akarok vele összeköltözni részben azért mert az ő anyja is amolyan háztartásbeli és tartok attól,hogy tőlem is ezt várná el.
2008. júl. 14. 13:33
 14/48 anonim ***** válasza:
88%

Pasi vagyok! Nálunk az a felállás hogy reggel hatkor kelek, éjfél előtt nem fekszem le napi 14-16 órát intenzíven dolgozom, többnyire úton vagyok, és dolgozom.

A feleségem amióta a feleségem soha sem dolgozott én vagyok a kereső a családban. Ő teljesen ki van rám akadva, hogy neki kell csinálni otthon mindent, de ő NEM akar menni dolgozni! És tőlem várja el azt, hogy amikor én éjfélre hazaérek még mosogassak el stb. De azt nem fogja fel ép ésszel hogy keresek 3milliót egy hónapban, eltartom, és állandóan dolgozom...

2008. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
82%
Na ettől a legutolsó hozzászólótól megkérdezném mert baromira fúrja az oldalamat, hogy mi a frásszal foglalkozik, mert holnaptól én is azt fogom csinálni, 3 misiért havonta megtenném azt is hogy 1 hétvégére megyek haza! Mert spec én is dolgoztam napi 13-14 órát nem egy melóhelyen és érdekes csak 100 ronggyal bökték ki a szemem hóvégén! Azt meg nehogy beetesse nekem bárki hogy te mondjuk többdiplomás professzor vagy mert hanyattdobom magam, azok nem ereszkednének le ilyen szituációba inkább beérik a kevesebbel, de nem strapálják magukat! Azzal meg hogy a lotyó nejed ezekután is képes balhézni hogy ő otthon egész nap kitakarít mittudom én hány nm-ert meg összedob valamit konzervből csak őszinte részvétem, ezt tuti nem tűrném el inkább egy készséges bejárócsajt szereznék, aki mellette nyitott a kapcsolatra is.
2008. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti hozzászólónak azt üzenem, hogy a feleséged elég buta, ha még azt is elvárja, hogy te mosogass el! Nekem ilyen pasim lenne, minden este szexelnénk az tuti.

Az én pasimat úgy kell rávenni, hogy segítsen valamit itthon. De mellette én dolgozom.

Jajjj, ilyen pasi kéne nekem, mindent megadnék neki, az tuti... És nem a pénzért, hanem mert emberként kezeli a másikat. Csak az a kis buta nem látja...

2008. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
57%

ferfi vagyok. ha talalnek olyan munkat, ami mellett a kedvesem nem kellene, hogy dolgozni jarjon (ugyertem egy fizetesbol is "jol" elnenk) akkor en lennek a legboldogabb. utalom nezni szegenykemet, ahogyan faradtan hazajon es nincs kedve semmihez. de sajna ebben az orszagban ez nem igy mukodik :(, bar ez a felallas nekem es neki is nagyon tetszene.

ez van! ha kell kocsi, ha kell nyaralas, ha nem tetszik az egy fizubol kihozhato tisztes szegenyseg, akkor dolgoznia kell. en meg segitek itthon amit tudok, de hogy nokent alljam meg a helyem a haztartasban, oszinten szolva nevetseges elvaras.

2008. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként meg miért rinyálnak a nők amiatt hogy dolgozniuk kell? Az hogy a nők dolgoznak a női emancipáció eredménye, amit szerintem nem a férfiak vívtak ki a nőknek, azt a kedves háziasszonyok akarták. Szóval pofa lapos megkaptátok amit akartatok, dolgozhattok, tehát ne rinyáljatok, ti akartátok.
2008. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
86%

En no vagyok. Nagy mazlista. Igyekszem is megbecsulni a paromat. HA dolgozom dolgozom, ha eppen szunet van akkor sincs gond. De felkelek reggel koran apjukkal csinalom neki a reggelit, kavet este meg vacsit es ha eppen a nem dolgozom koraszkomat elem, csomagolok ebedet is.

Ha szeretnek valamit nagyon ritkan mondja, hogy nem.

A nok sajnos elkovettek azt a hibat amit emancipacionak hivnak. Kovetelik az egyenloseget...amivel nincs is gond ha magat az ideat nezzuk. De tobb evezredes berogzodest nem lehet a ferfiak agyabol kiverni.

Az en parom maximalisan tisztel annyira, hogyha eppen dolgozom es akkor minimum 10 orat nyomok egy nap, segit.

De nallunk o az, aki eltartja a familiat. Segitjuk egymast.

Szerintem sok ferfinak el kellene ezen gondolkodni kulonosen, ha az eletuk parja is dolgozik.

A nok sem allatok. Az elvarasok meg oriasiak.

Szerintem oda-vissza kellene mukodnie a dolognak, hiszen azert elunk hazassagban vagy kapcsolatban, hogy osszetartsunk es ne nezzuk hulyenek a masikat barmelyik oldalrol is kozelitjuk meg a dolgot.

2008. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
69%
hát igen, jó a pasiknak, ők csak dolgoznak, hazamennek isznak 2üveg sört és ennyi. Mi nők meg? Keljünk reggel kaját csomagolni, kávét főzni, utána menjünk dolgozni, és speciel este 9re érek haza, akkor még főzzek másnapra. Ha szabadnapos vagyok azzal megy el az egész napom, h főzök mosok és csitti-fittire vágom a lakást. Ez így kurvára nem igazságos. Perzse, ha vki eltartana, nem lenne egy szavam sem, mert akkor nem lenne más dolgom, de nehogy már a pasi sörözzön meg focimeccset nézzen, míg én kidolgozom a lelkem, csak azért mert nő vagyok. És még szüljek is...
2008. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!