Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el a pasik többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a pasik többsége, hogy egy nő házias legyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem h elvárják hogy csak a nő mos-főz-takarit-vasal stb.Ez olyan ódivatú sztem! Tőlünk nyugatabbra állitólag már nem igy gondolkodnak a pasik,ott egyenlő arányban osztják fel a házimunkát a felek egymás közt...meg persze a gyereknevelést is...hiszen ez mindkettőjük dolga,nem? Mért nem változik a szemlélet itthon? így semmi kedvem nem lesz férjhez menni...irjatok minél többen,komolyan érdekelne hogy mit gondoltok erről,remélem nem csak én vagyok a túl felvilágosult...:D
2008. júl. 14. 12:07
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
A legtobb ferfit a hasan keresztul tudod elcsabitani:DAmelyik no kepes mar egesz fiatalon finomakat fozni, akkor a valasztottja valoszinuleg nem attol fog felni hogy a fel fizeteset a vendeglobe koltse el...:)es meg sok egyebb mas...
2010. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
En egy nyugati orszagban elek, es az en pasim tenyleg nagyon rendes ilyen szempontbol.Sokat segit otthon.Takaritani, vasalni mindig en szoktam, de en ezeket szeretem is csinalni(igaz, meg csak 24 vagyok, es nincsenek gyerekeim, kesobb biztos valtozni fog:-))De peldaul fozni szinte mindig o foz, bar az is igaz, hogy az itteni fogasokat nem olyan bonyolult elkesziteni, 20 perc, felora alatt megvan.Utana en szoktam mindig elpakolni.De ha megkerem valamire, altalaban megcsinalja.Ha mondjuk hazautazom, akkor ki szokott takaritani, ki is mos, szoval megcsinalja, amit kell.Persze, neki is vannak rossz szokasai, budoszokni-gombocok cipoben hagyasa, wc nem lehajtasa, stb.Ja es a hamutalat sem uritene ki soha, semmi aron:-)De szerintem ezek olyan aprosagok, amik eltorpulnek a jo tulajdonsagai mellett:-)Szoval nem piszkalom ertuk.
2010. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, elfelejtettem mondani, hogy mi is mindketten dolgozunk.
2010. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Persze, a nők főzzenek, mossanak, takarítsanak, gyereket neveljenek, legyenek jó szeretők és még dolgozzanak is azért! Na jah, nem tudom hány férfi tudná ezt utánuk csinálni!!
2010. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a lányok dolga h az otthonukba minden rendbe legyen!!!!Pedig én is lány vagyok és én nem várnám el a barátomtól h fel mosogasson vagy valami ez az én dolgom!!!
2010. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%

a valasz iroja 86%ban helyes valaszokat ad...22.54...

az a baj, hogy a nok kezdenek elkenyelmesedni, es a ferfiak is...mindenki csinalja asajat dolgat...a munkamegosztast meg lehet oldani ugy, hogy mindket felnek jo legyen...2000 evig nem volt panasz a noktol, hogy ok kell mindent elvegezzenek, ami a haz korul van...de most, mintha tul nagyra ertekelnek egyesek sajat magukat...mint peldaul te....eredmenyesen is meg lehet osztani a munkat...nagyon sok olyan csaladot ismerek, ahol a ferfi reggel 6tol, este 6ig kemenyen dolgozik, a no pedig reggel 7tol delutan 2ig; a no hazamegy ltelepszik a TV ele s aztan ot ne zavarjak, mert pihen!...a ferfi hazaer a munkabol este 6utan, s csinalnia kell valami etelt, ha enni akar, mert a kedves mukormes felesege nem ert ra, mert ment a TVben a kedvenc musora....szegyen!...szanalmas!

2010. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad. 15:35


Biztos van ilyen is, amit mondtál. De ez pont az ellentettje a másik végletnek, amikor a nő robotol, és a férfi nem csinál semmit, csak munkába jár. Se ez, se az nem jó.

Vagy szerinted rendben van, hogy a férfi elkényelmesedhet, a nő meg nem? Mindketten emberek vagyunk.

És természetesen sokra tartom magam, van bennem annyi büszkeség, hogy elvárjam a másiktól, hogy egyenrangú partnernek tekintsen, ne valami cselédnek, akinek a dolga a ház rendben tartása. Ketten élünk ugyanabban a lakásban, nehogy már csak én (vagy csak ő) tegyek érte.

Azt se szeretem, amikor egyes lányok összekeverik az affinitásukat azzal, hogy "ez az én dolgom, mert női munka!" Lehet valaki háziasabb a másiknál! Én ismerek párokat, ahol mindig a férfi főz, mert neki van érzéke hozzá.

2010. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
0%

a valasz iroja 86%ban helyes valaszokat ad...18.20..

en pont az egyenletes munkamegosztasrol beszelek....de ugy latszik nem ertetted meg....ugy kell elosztani a teendoket, hogy mindket felnek jo legyen...ez az en velemenyem...s ne robotoljon senki, mar nem abban a vilagban elunk...

2010. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!